ОПТИМ логотип
Комфортный климат стабильного бизнеса
Горячая линия
Горячая линия «Оптим»
0-800-50-70-65

Компанія "ОПТІМ" взяла участь у виставці "Акватерм 2017"

05 June 2017

     З 30 травня по 02 червня  ТОВ «ТОРГОВА КОМПАНІЯ «ОПТІМ» взяла участь у виставці "Акватерм 2017".
Для ТОВ «ТОРГОВА КОМПАНІЯ «ОПТІМ» участь у виставці «Акватерм» стала  вже доброю традицією і можливістю додатково поспілкуватися з  клієнтами у професійній обстановці.
     У 2017 році  ТОВ «ТОРГОВА КОМПАНІЯ «ОПТІМ»  була представлена стендами: теплотехнічного обладнання, промислового обладнання, продукції IMMERGAS і продукції TOSHIBA/CARRIER.
     На стенді теплового обладнання відвідувачам виставки були представлені радіатори, піролізні, твердопаливні, газові та електричні котли, бойлери та газові колонки таких відомих брендів RӦDA, CALGONI, LEBERG, UNICAL. Також стенд був доповнений  аксесуарами: запірно-регулюючою арматурою, циркуляційними насосами, металопластиковими трубами, а також, колекторними групами. Хочемо зазначити, що цього року стенд по тепловому обладнанню мав ще більший успіх і популярність серед відвідувачів, дилерів, представників різних, як українських, так і іноземних компаній.

     Наступний стенд – IMMERGAS.
     Хочемо нагадати, що ТОВ «ТОРГОВА КОМПАНІЯ «ОПТІМ»  з січня 2017 року є єдиним офіційним представником і розповсюджувачем продукції ТМ Immergas на території України. Компанія Immergas є безумовним лідером котельного ринку Італії протягом останніх 10 років, і тепер громадяни України зможуть отримати безперешкодний доступ до цього якісного продукту, який втілив у собі піввікові традиції Італійського котельного виробництва.
     На стенді була представлена така продукція : газові котли, накопичувальні колонки, геліосистеми, теплові насоси. Клієнти, які придбали настінні котли Immergas, отримують прилад, який не тільки відповідає сучасним технічним вимогам, а й об'єднує в собі ідеальне співвідношення ціни, якості та інноваційності.

     На стенді TOSHIBA/CARRIER відвідувачі могли дізнатись інформацію про кондиціонери даних торгових марок і деякі з них наглядно оцінити. Кондиціонери CARRIER по праву є піонерами у виробництві кліматичної техніки. З тих пір, як Вільям Керріер винайшов перший кондиціонер повітря в 1902 році, компанія Carrier закріпила за собою статус компанії, яка виробляє якісну кліматичну технікуЗавдяки постійним розробкам в кондиціонуванні TOSHIBA вже багато десятиліть займає лідируючі позиції в технології енергозбереження і управління.

     Стенд промислового обладнання особливо порадував тих, хто планував придбати фанкойли або чиллери Carrier, Neoclima, теплові насоси Carrier, Neoclima, Panasonic, MTA, VRF-системи, компрессорно-конденсаторні блоки, осушувачі, вентиляційні установки та багато іншого.

     Широкий асортимент, висока якість і надійність - стали ключовими факторами, завдяки яким наша продукція,офіційним представником якої є ТОВ «ТОРГОВА КОМПАНІЯ «ОПТІМ», користується попитом на ринку в своєму сегменті. Інформативну підтримку всіх, хто цікавився нашим асортиментом, надавали висококваліфіковані менеджери ТОВ «ТОРГОВА КОМПАНІЯ «ОПТІМ».  Відвідувачі проявили жвавий інтерес до новинок, привертав увагу стильний і сучасний дизайн, а також функції та характеристики представленого обладнання.
     Дякуємо всім, хто відвідав стенди ТОВ «ТОРГОВА КОМПАНІЯ «ОПТІМ» - за проявлений інтерес і активну участь. Ми завжди раді співпрацювати та допомагати Вам, створюючи комфортний клімат Вашого бізнесу. Заочно запрошуємо всіх відвідати наш стенд на виставці «Акватерм 2018»!