ОПТИМ логотип
Комфортный климат стабильного бизнеса
Горячая линия
Горячая линия «Оптим»
0-800-50-70-65

Семінар ТЕПЛО "ОПТІМ" в м. Хмельницький

14 June 2017

     13 червня  2017 року в м. Хмельницький пройшов семінар з теплотехнічного обладнання, організований ТОВ «ТОРГОВА КОМПАНІЯ «ОПТІМ».
     Метою даного заходу було: ознайомлення з повним асортиментом,  презентація новинок в продуктовій лінійці теплотехнічного обладнання ТОВ «ТОРГОВА КОМПАНІЯ «ОПТІМ». Підвищення кваліфікації фахівців у сфері теплотехнічного обладнання, інформування про нововведення компанії, залучення нових партнерів і збільшення обсягу продажів теплового обладнання в 2017 році.
     На семінарі було широко висвітлено, таку грандіозну подію, як офіційне повернення на ринок України самого іменитого Італійського котельного бренду – бренду Immergas. Адже, як відомо, компанія Immergas є безумовним лідером котельного ринку Італії протягом останніх 10 років, і тепер громадяни України зможуть отримати безперешкодний доступ до цього якісного продукту, який втілив у собі піввікові традиції Італійського котельного виробництва.
     У першому блоці організаторами семінару була представлена інформація про компанію ТОВ «ТОРГОВА КОМПАНІЯ «ОПТІМ» та її продуктовий портфель.
     У другому блоці час було присвячено огляду модельних рядів, на якому слухачів ознайомили з використовуваними технологіями, особливостями конструкції, системами індивідуального і центрального управління, областями застосування. Окрему увагу було приділено огляду технічних характеристик і особливостей установки газових і твердопаливних котлів, газових колонок, сталевих, алюмінієвих, чавунних і біметалічних радіаторів торгової марки Immergas , RODA, Leberg, Calgoni, Unical.
     Офіційна частина семінару закінчилася врученням подарунків.
Неофіційна частина, у вигляді кави-брейка, надала можливість учасникам поспілкуватися в неформальній обстановці, обмінятися враженнями про семінар, думками про новинки, а також задати питання технічним фахівцям компанії ТОВ «ТОРГОВА КОМПАНІЯ «ОПТІМ».
Для семінару були підготовлені папки учасника, які включали в себе каталог з теплотехнічного обладнання, каталог Immergas, блокнот Immergas, ручку Immergas.
      Нагадаємо, що ТОВ «ТОРГОВА КОМПАНІЯ «ОПТІМ» вже не перший рік проводить свої семінари. Клієнти компанії очікують семінарів, готуються до них і з задоволенням відвідують щороку. Серія семінарів – це очікувана подія не тільки для нас, як організаторів, а й для учасників зустрічей у кожному з міст по всій Україні.