ОПТИМ логотип
Комфортный климат стабильного бизнеса
Горячая линия
Горячая линия «Оптим»
0-800-50-70-65

Італійські канікули з Immergas

21 November 2017

    C 14 по 17 листопада компанія «ОПТІМ» з групою кращих дилерів здійснила поїздку в Італію на завод з виробництва кращих європейських котлів - лідерів ринку - IMMERGAS!

 

      З 2017 року компанія «ОПТІМ» є ексклюзивним дистриб'ютором теплотехнічної продукції Immergas в Україні.

   Захоплююча подорож Італією почалася з відвідування центрального офісу компанії Immergas, що знаходиться недалеко від відомого міста Парма, де в спеціальному шоурум-лекторії групу, що складається з 30 чоловік, привітав топ-менеджмент компанії. Також в цьому приміщенні був представлений сучасний модельний ряд продукції.

 

  Пізніше група відвідала музей історії компанії, починаючи з 60х років по сьогодні!

     Екскурсія продовжилася в ультра-сучасних цехах заводу, де учасники побачили весь процес від дрібновузлового складання окремих компонентів до виготовлення та фарбування крррпусів котлів.

     Наступний день порадував Італію теплою сонячною погодою, яка ідеально підходила для цікавої екскурсії по місту, в якому зосереджено 40% спадщини Юнеско: Флоренції. Є така приказка: «Хто не був у Флоренції, той не бачив Італії».

    На жаль, нам не вистачило одного дня, щоб насолодитися й десятою частиною пам'ятників середньовіччя. Але найцікавіші з них були відвідані. Гід провів групу по таких місцях, як:

   Площа Дуомо та собор Санта-Марія-дель-Фіоре, Базиліка Санта-Кроче, Баптистерій Сан-Джованні, Галерея Академії у Флоренції, Галерея Уффіці,  Дзвіниця Джотто, Палаццо-Пітті, міст Понте-Веккьо, Будинок-музей Данте Аліг'єрі.

Санта-Марія-дель-Фіоре

 Базиліка Санта-Кроче

 Баптистерій Сан-Джованні

Галерея Академії у Флоренції

Галерея Уффіці

 

Дзвіниця Джотто

 Палаццо-Пітті

міст Понте-Веккьо

 

    Звичайно ж, яка Італія без приголомшливої ​​кухні !? Вишукані вино, пармезан,  прошутто  та паста припали до смаку учасникам поїздки.

     Компанія «ОПТИМ» дякує учасникам поїздки і компанію Immergas за  пізнавальні Італійські канікули! До зустрічі в нових чудових місцях Італії в наступному році!