ОПТИМ логотип
Комфортный климат стабильного бизнеса
Горячая линия
Горячая линия «Оптим»
0-800-50-70-65

Незабутня подорож «СПІЙМАЙ ДРАКОНА»!

06 October 2017

  З 16 по 26 вересня 2017 компанія «ОПТІМ» організувала 10-денну поїздку в КНР на заводи з виробництва кондиціонерів для кращих дилерів і партнерів «ОПТІМ».

    Програма подорожі була насичена різними цікавими активністями: від відвідування заводів до екскурсій великими пам'ятками Сходу й пляжного відпочинку, з чим з радістю знайомимо Вас нижче!

 

    Насамперед наша група, що складається з сорока (!!!) осіб, відвідала кілька заводів з виробництва побутових, напівпромислових і промислових кондиціонерів, де учасники своїми очима змогли побачити високотехнологічний процес виробництва, відвідати великі шоуруми й ознайомитися з новинками, які з'являться на ринку України в майбутньому.

 

 

     Звичайно ж, не обійшлося і без екскурсій по нічній промислової столиці Китаю - місту Гуанчжоу:

    Після важких промислових екскурсій самий час відпочити, тому наша група полетіла на південний тропічний острів-курорт Sanya, де кілька днів насолодилася пляжним відпочинком в готелі Інтерконтиненталь.

 

    І на завершення подорожі ми повернулися на континент, щоб «спіймати дракона» й відвідати всесвітньо відомі пам'ятки Сходу: Велику Китайську стіну, Палац Літа, площа Тяньаньмень і інші.

 

    Компанія «ОПТІМ» дякує дилерам та партнерам  за продуктивну співпрацю в сезоні 2017 року і за відмінний час, проведений разом в КНР. Традиційно закликаємо Всіх активно брати участь в наших нових майбутніх акціях і мотиваційних програмах та, в свою чергу, обіцяємо багато нового і цікавого разом з «ОПТІМ»!