ОПТИМ логотип
Комфортный климат стабильного бизнеса
Горячая линия
Горячая линия «Оптим»
0-800-50-70-65

Нова продукція: електричний конвектор Roda серії Bravo 2.0!

12 October 2017

     Компанія «ОПТІМ» представляє новинку в своєму продуктовому портфелі: електричний конвектор серії Bravo 2.0!

   Електричний конвектор серії Bravo 2.0 – це новинка сезону 2017-2018 від відомого німецького бренду Roda. 
Конвектор Roda Bravo 2.0 представлені в Україні в трьох потужностях – 1,5 кВт, 2 кВт та 2,5 кВт, завдяки цьому Ви завжди можете підібрати потрібну модель майже для будь-якого приміщення від 10 до 30 м2.
     Конвектор Roda Bravo 2.0 – це сучасний високоефективний опалювальний прилад. Корпус конвектора вироблений з металу, поверхня якого вкрита спеціальною термостійкою фарбою білого кольору.
     Контур обігрівача має плавні вигини, з верхньої сторони розміщена декоративна решітка для виходу теплого повітря. Також цей конвектор вирізняє компактність розмірів, що значно полегшить пошук місця встановлення. 
Основною складовою частиною конвектора, яка відповідає за його ефективність та надійність , є нагрівальний елемент. В конвекторі Roda Bravo 2.0 використовується подвійний нагрівальний елемент закритого типу з алюмінію. За рахунок того, що нагрівальний елемент може функціонувати тільки на половину від номінальної потужності, досягається більш ефективне використання електроенергії.
     Також конвектор має вбудованний електронний термостат, який буде слідкувати за правильною роботою прилада. Користувач може вибрати комфортну для себе температуру від 8 до 35 градусів, а термостат буде автоматично включати або виключати конвектор в залежності від показників реальної температури в приміщенні. Конвектор може бути запрограмованний на автоматичне виключення за домомогою 24-годиннного таймеру.
     Конвектор Roda Bravo 2.0 оснащенний цифровим LED дисплеєм і електронним блоком керування, за допомогою якого ви можете контролювати основні показники роботи приладу – температуру, режими обігріву, таймер.
Roda Bravo 2.0 має високий рівень захисту від вологи – IP24. При належному розміщенні цей конвектор може бути встановленний навіть у ванній кімнаті.
     Для конвектора Roda Bravo 2.0 існують два варіанти встановлення: настінний монтаж чи підлогове встановлення за допомогою активних опор з коліщатками.

  Отже, до основних переваг конвектора Roda Bravo 2.0 можна віднести:

1. Надійний нагрівальний елемент закритого типу з алюмінію;
2. Подвійна потужність нагрівального елементу;
3. Електронне керування;
4. Вбудованний термостат;
5. LED дисплей;
6. Високий рівень захисту від вологи – IP24;
7. Два варіанти встановлення: настінний чи підлоговий монтаж.

 Технічні характеристики