ОПТИМ логотип
Комфортный климат стабильного бизнеса
Горячая линия
Горячая линия «Оптим»
0-800-50-70-65

ОПТИМістична Регата в Греції

09 October 2017

   З 23 по 30 вересня 2017 року компанія «ОПТІМ» здійснила анонсовану раніше захоплюючу регату на комфортабельних яхтах в акваторії Греції для кращих партнерів і дилерів компанії напряму «ПРОМислове устаткування» за результатами сезону 2017 року!

   Група, що складалась з 15 чоловік - отримала можливість взяти участь в захоплюючій пригоді, під назвою - «ОПТІМістична Регата», яка відбувалася в акваторії Греції. Сім днів подорожі включали не тільки повноцінний сонячний відпочинок, а й різні екскурсії на численних островах, в столиці Греції - Афіни, майстер-класи, а також рибалка, відпочинок і приголомшлива середземноморська кухня.
      Жили екіпажі в двомісних каютах на яхтах. Згідно з програмою круїзу у них були короткі переходи морем (4-5 годин) зі зупинками в незаселених бухтах, для купання, пірнання з маскою і обіду. У процесі круїзу капітан давав майстер-класи керування яхтою і залучав до процесу бажаючих. Щовечора яхти швартувалися в новому місті, на новому острові. Вечорами екіпажі збиралися на спільну вечерю в ресторані або таверні для обміну враженнями і спілкування. Протягом круїзу флотилія подорожувала з острова на острів, але був і повний день на острові, з екскурсією на орендованих автомобілях в гори. Такий день берегової пізнавальної активності був призначений для відпочинку екіпажів на нові емоції, а також для осмислення отриманих яхтових навичок і уроків.
       Нікого не залишив байдужим і обраний маршрут. Видовищні пейзажі акваторії Саронічеської Затоки Егейського моря, з відвідуванням островів Егіна, Порос, Гідра, незаселених бухт і гаваней на півострові Пелопонес. Загальна дистанція 120 миль. Старт і фініш в Афінах. Кілька екзотичних екскурсій (о-ва Порос і Гідра).
      Пропонуємо ознайомитися з результатами поїздки в фото-звіті:

День 1: перехід Афіни - гавань Егіна.
Прибуття в гавань села Егіна. Прогулянка містом.

 

День 2: Острів Егіна - острів Порос.
Оренда квадроциклів і екскурсія  островом з відвідуванням гірського Храму Посейдона і місцевих пляжів. День завершився автентичною вечерею в середземноморській таверні на острові.

 

День 3: Острів Порос - острів Гідра.
Вихід в море, старт регати, проходження дистанції, відпрацювання командних навичок управління яхтою, вивчення навігації, лоції, курсів яхти щодо вітру. Прибуття в гавань о. Гідра. Кінна прогулянка в гірську частину островадо монастиря Іллі Пророка, побудованого на висоті 500 м.

День 4: Острів Гідра -  Ерміоні (Пелопонес) та якорна стоянка в гавані безлюдного острова Докос.
Неспішний перехід у вільному режимі уздовж Протоки Гідра, уздовж вкритих зеленню островів Докос і Гідра. Купання в бухтах протоки Гідра. Прибуття в бухту Ерміоні.

День 5:  Ерміоні - Вафі (п-ів Метана).
Перехід повного дня на півострів Метана. Швартування в затишній гавані села Вафі. Вільний час, прогулянка до вулканів, купання.

День 6: Вафі (п-ів Метана) - Афіни.
Free sailing, зупинки для купань, обіду і виділення часу для середземноморського загоряння на палубі.

День 7: Виїзд до Афін, екскурсійна програма у Акрополіс і по іншим визначним пам'яткам Афін.

     Компанія "ОПТІМ" вже багато років заохочує своїх клієнтів цікавими подорожами за результатами сезонної акції, не пропустіть можливість побачити світ і побувати на чарівному і захоплюючому відпочинку разом з компанією «ОПТІМ» в наших наступних акціях!