ОПТИМ логотип
Комфортный климат стабильного бизнеса
Горячая линия
Горячая линия «Оптим»
0-800-50-70-65

Партнерська конференція "ОПТІМ" 2018

21 February 2018

   16 лютого 2018 року в м. Києві була проведена конференція кращих партнерів компанії «ОПТІМ» з кліматичного обладнання Neoclima, Panasonic, LG, Toshiba та  Carrier.

   Нагадаємо, що ТОВ «ТОРГОВА КОМПАНІЯ «ОПТІМ» вже не перший рік проводить свої зустрічі, й цього разу в Києві зібрались партнери з усієї України.  Освітня частина конференції була розбита на три окремі тематичні блоки, які читалися в трьох залах одночасно, за три раунди кожен. Відповідно, учасники могли прослухати всі лекції, зробити невеликі паузи для відпочинку, змінити обстановку, поспілкуватися. Такий формат став цікавим для наших клієнтів і, звичайно ж, для нас як організаторів. Учасники семінару отримали розширену технічну інформацію про побутові кондиціонери  Panasonic, Neoclima, Toshiba, Carrier та LG. Також метою даного заходу було ознайомлення з повним асортиментом портфелю та презентація новинок в продуктовій лінійці кліматичного обладнання, підвищення кваліфікації фахівців у сфері кліматичного обладнання, інформування про нововведення компанії, залучення нових партнерів та збільшення обсягу продажу кліматичного обладнання в 2018 році.

   По закінченні відбулося урочисте вручення брендових дипломів за видатні успіхи в 2017 році. На неофіційній частині всі присутні змогли насолодитися виступом кавер-групи, поспілкуватися у неформальній обстановці, обмінятися думками і враженнями про семінар, а також задати питання технічним фахівцям ТОВ «ТОРГОВА КОМПАНІЯ «ОПТІМ» .

   Дякуємо всім, хто відвідав партнерську конференцію «ОПТІМ». Нам приємно дивувати вас новими креативними ідеями, форматами та заходами, оскільки ТОВ «ТОРГОВА КОМПАНІЯ «ОПТІМ»  - компанія, яка завжди йде в ногу з сучасним світом і інноваціями. Ще більш приємними для нас є позитивні відгуки наших клієнтів. Ми розвиваємося разом з нашими клієнтами, ваші уподобання формують наші дії. Такими трансформаціями ми намагаємося привнести ще більше комфорту в нашу з вами співпрацю. ТОВ «ТОРГОВА КОМПАНІЯ «ОПТІМ»  завжди відкрита для нового.