ОПТИМ логотип
Комфортный климат стабильного бизнеса
Горячая линия
Горячая линия «Оптим»
0-800-50-70-65

Зібрання Toshiba та Carrier клубів 2018

21 February 2018

  15 лютого 2018 року відбулася четверта щорічна зустріч учасників клубів Toshiba та Carrier, організована компанією "ОПТІМ" спільно з виробником AHI Carrier. На зустрічі були присутні представники Toshiba – Carrier, «ОПТИМ» і звичайно ж учасники клубу - партнери компанії "ОПТІМ", які приїхали з різних міст України.

  Зустріч складалася з кількох частин:

1. Підведення підсумків співпраці 2017 року

2. Презентація положень співпраці на 2018 рік

3. Презентація модельного ряду кондиціонерів Toshiba на 2018 рік

4. Презентація модельного ряду кондиціонерів Carrier на 2018 рік

5. Обговорювання маркетингових акцій та активностей в 2018 році

6. Проведення розважального картингового турніру між умовними командами торгових марок Toshiba та Carrier

 7. Ділова вечеря учасників зібрання

  На зустрічі учасники отримали детальну інформацію про побутові та напівпромислові кондиціонери Toshiba та Carrier, обговорили досягнення, новинки і вже добре знайомі моделі, визначили плани на майбутнє в роботі з даними брендами.

  У гостей була можливість обговорити всі питання не тільки з представникам компанії "ОПТІМ", але й безпосередньо з представниками Toshiba - Carrier.

  Після закінчення офіційної частини були вручені сертифікати учасників клубів Toshiba та Carrier, а також пройшло урочисте вручення дипломів та цінних подарунків кращим з кращих.

  Неофіційна частина зустрічі була представлена картинг-змаганням, а також діловою вечерею, де всі учасники заходу мали змогу в неформальній обстановці обговорити питання, поділиться досвідом й враженнями.

   Компанія "ОПТІМ" дякує всім учасникам клубів за активні продажі брендів Toshiba та Carrier, за приємне спілкування і за те, що взяли участь в нашому заході. Для нас важливий кожен клієнт.

   Подібні зустрічі вже стали приємною традицією для нас і наших партнерів, сподіваємось, що так триватиме  надалі.

    Вдалих продажів!