ОПТИМ логотип
Комфортный климат стабильного бизнеса
Горячая линия
Горячая линия «Оптим»
0-800-50-70-65

Подорож на завод з виробництва кондиціонерів LG

20 October 2017

   З 11 по 19 жовтня 2017 року компанія «ОПТІМ», за фінансової підтримки компанії LG Electronics , організувала 9-денну поїздку в КНР на завод з виробництва кондиціонерів LG для найкращих партнерів «ОПТІМ» з продажів цього бренду.

  Програма подорожі була насичена різними цікавими заходами: від відвідування заводу до екскурсій великими пам'ятками Сходу й пляжного відпочинку, з чим з радістю знайомимо Вас нижче!

   Насамперед наша група, що складалась з 9 осіб, відвідала завод з виробництва побутових, напівпромислових і промислових кондиціонерів LG в місті Тяньжинь, де учасники своїми очима змогли побачити високотехнологічний процес виробництва, відвідати великі шоуруми й ознайомитися з новинками, які з'являться на ринку України в майбутньому.

    Звичайно ж, не обійшлося і без екскурсії по місту-супутнику найбільшого порту в Китаї.

   Під час перебування в Пекіні учасники подорожі відвідати всесвітньо відомі пам'ятки Сходу: Велику Китайську стіну, Палац Літа, площа Тяньаньмень і інші.

    Після важких промислових екскурсій настав  час відпочити, тому наша група полетіла на південний тропічний острів-курорт Хайнань, де кілька днів насолодилася пляжним відпочинком в готелі Sheraton Sanya Resort.