ОПТИМ логотип
Комфортный климат стабильного бизнеса
Горячая линия
Горячая линия «Оптим»
0-800-50-70-65

Семінар КЛІМАТ "ОПТІМ" в м. Львів 2018

16 April 2018

         13 квітня 2018 року в м. Львів пройшов семінар з побутового та напівпромислового обладнання, організований ТОВ «ТОРГОВА КОМПАНІЯ «ОПТІМ».
         Нагадаємо, що ТОВ «ТОРГОВА КОМПАНІЯ «ОПТІМ» вже не перший рік проводить свої семінари. Клієнти компанії очікують семінарів, готуються до них і з задоволенням відвідують щороку. Весняна серія семінарів – це очікувана подія не тільки для нас, як організаторів, а й для учасників зустрічей у кожному з міст по всій Україні.
        В м. Львів ми використовували цікавий формат проведення презентації. Сам семінар був розбитий на три окремі тематичні блоки, які читалися в трьох залах одночасно, за три раунди кожен. Відповідно, учасники могли прослухати всі лекції, зробити невеликі паузи для відпочинку, змінити обстановку, поспілкуватися. Такий формат став цікавим для наших клієнтів і, звичайно ж, для нас як організаторів.
          Учасники семінару, а це близько 85 осіб, отримали велику технічну інформацію про представлених ТОВ «ТОРГОВА КОМПАНІЯ «ОПТІМ» побутових кондиціонерах Panasonic, Neoclima, Toshiba, Carrier, Leberg, LG, а також детальну інформацію по продуктовим новинок і нововведень 2018 року.
         Офіційна частина семінару складалася з презентації та інтерактиву з запитання-відповідь щодо продуктової лінійки. По закінченні розіграш цінних подарунків. На неофіційній частині всі присутні змогли поспілкуватися у неформальній обстановці, обмінятися думками і враженнями про семінар, а також задати питання технічним фахівцям ТОВ «ТОРГОВА КОМПАНІЯ «ОПТІМ» .
        Дякуємо всім, хто відвідав семінар у Львові. Нам приємно дивувати вас новими креативними ідеями, форматами та заходами, оскільки ТОВ «ТОРГОВА КОМПАНІЯ «ОПТІМ»  - компанія, яка завжди йде в ногу з сучасним світом і інноваціями. Ще більш приємними для нас є позитивні відгуки наших клієнтів. Ми розвиваємося разом з нашими клієнтами, ваші уподобання формують наші дії. Такими трансформаціями ми намагаємося привнести ще більше комфорту в нашу з вами співпрацю. ТОВ «ТОРГОВА КОМПАНІЯ «ОПТІМ»  завжди відкрита для нового.
        Хочемо нагадати, що компанія ТОВ «ТОРГОВА КОМПАНІЯ «ОПТІМ» є учасником виставки "АКВАТЕРМ", яка пройде 15-18 травня в м.Києві. Ми запрошуємо всіх відвідати наші стенди на даних виставках! До зустрічі!