ОПТИМ логотип
Комфортный климат стабильного бизнеса
Горячая линия
Горячая линия «Оптим»
0-800-50-70-65

Семінар ТЕПЛО "ОПТІМ" в м. Чернігів

11 May 2018

     10 травня 2018 року в м. Чернігів пройшов семінар з теплотехнічного обладнання, організований ТОВ «ТОРГОВА КОМПАНІЯ «ОПТІМ».

    Всі учасники заходу мали змогу ознайомитись з повним асортиментом компанії і новинками 2018 року, представлені в продуктові презентації, отримали повну технічну інформацію по продуктовим лінійкам теплотехнічного обладнання, поспілкувались з технічними фахівцями компанії ОПТІМ.

  Метою заходу було: підвищення кваліфікації фахівців у сфері теплотехнічного обладнання, інформування про нововведення компанії,  залучення нових партнерів і збільшення обсягу продажів теплового обладнання в 2018 році.

   У першому блоці організаторами семінару була представлена інформація про компанію ТОВ «ТОРГОВА КОМПАНІЯ «ОПТІМ» та її продуктовий портфель.

   У другому блоці розглянули модельний ряд, технічні характеристики, переваги теплотехнічного обладнання, особливості конструкції, системами індивідуального і центрального управління, області застосування. Окрему увагу було приділено огляду технічних характеристик газових і твердопаливних котлів, газових колонок, сталевих, алюмінієвих, чавунних і біметалічних радіаторів торгових марок Immergas , RODA, Calgoni, Unical. На семінарі була представлена вітрина зі зразками обладнання, всі охочі мали можливість особисто ознайомитись

   Офіційна частина семінару закінчилася проведенням вікторини, розіграшем цінних подарунків. Під час неофіційної частини всі мали можливість поспілкуватись, поділитись враженнями від семінару.

 

     Нагадаємо, що ТОВ «ТОРГОВА КОМПАНІЯ «ОПТІМ» вже не перший рік проводить свої семінари. Клієнти компанії очікують семінарів, готуються до них і з задоволенням відвідують щороку. Серія семінарів – це очікувана подія не тільки для нас, як організаторів, а й для учасників зустрічей у кожному з міст по всій Україні.