ОПТИМ логотип
Комфортный климат стабильного бизнеса
Горячая линия
Горячая линия «Оптим»
0-800-50-70-65

Тренінг "Ефективна комунікація для ТОВ "АЕРОПЛЮС"

20 February 2018

9-10 лютого 2018 року в МикуличинІ, Івано-Франківської області пройшов тренінг «Ефективна комунікація» для компанії «АЕРОПЛЮС». Учасники заходу отримали теорію, а також практичні навички, які вони зможуть застосувати вже в найближчий робочий день.

Завдяки навчанню учасники зможуть:
• краще розумітися в стосунках між людьми,
• усвідомити природу внутрішньоособистісних і міжособистісних конфліктів,
• навчитися продуктивним способам спілкування.

 

 

Для учасників тренінгу були проведені презентації, міні-лекції від бізнес-тренера компанії "ОПТІМ" Сірка Володимира Зіновійовича. А також, в практичній частині –  вправи, розбір і обговорення різних ситуацій.

 

 

Даний тренінг справив позитивне враження, викликав жвавий інтерес і став корисним для всіх учасників.

Відгуки учасників тренінгу:

Я вважаю, що тренінг був дуже корисний. Все те, що було в мене десь на інтуїтивному рівні, структурувалося. Виявила свої слабкі місця, побачила напрямок, в якому треба працювати над собою і, головне, отримала для цього реальні інструменти. Однозначно тренінг мотивує розібратися в собі, в своїх життєвих конфліктах. Розуміння, що те, як ти живеш, то не вирок, а можна працювати і покращувати якість життя, в першу чергу свого.

Тренінг був дуже цікавим і корисним. Дозволив структурувати буденні речі, які ми сприймаємо і не розрізняємо їх. Впевнений, що тренінг допоможе передивитись свої манери в стосунках. Отримав велике натхнення до роботи і змін!

Тренінг дуже кльовий! Я вважаю, що набуті знання допоможуть мені в особистому та діловому спілкуванні. Можна  сказати, що я вже їх використовую. Більше того, я для себе зрозумів причину, чому  я так чи інакше поводжуся в конкретних ситуаціях. 

Компанія «ОПТІМ» вітає всіх, хто відвідав тренінг. Нам дуже важливі думки кожного з Вас. Сподіваємося, що нові знання допоможуть Вам вирішувати важливі питання легше і з користю для роботи.

Розклад тренінгів і повну інформацію про навчальні заходи Ви можете подивитися на сайті «ОПТІМ» в розділі Академія.