ОПТИМ логотип
Комфортный климат стабильного бизнеса
Горячая линия
Горячая линия «Оптим»
0-800-50-70-65

Тренінг "Принципи ефективної комунікації" в Академії клімату "ОПТІМ"

03 August 2017

2 серпня в Академії клімату «ОПТІМ» пройшов тренінг «Принципи ефективної комунікації на основі Транзакційного аналізу» для клієнтів та співробітників компанії «ОПТІМ».

Учасники заходу отримали велику кількість теоретичної і практичної інформації, яку вони зможуть застосувати вже в найближчий робочий день.

Завдяки навчанню учасники зможуть:

• краще розумітися в стосунках між людьми,

• усвідомити природу внутрішньоособистісних і міжособистісних конфліктів,

• навчитися продуктивним способам спілкування.

 

 

Для учасників тренінгу були проведені презентації, міні-лекції від бізнес-тренера компанії "ОПТІМ" Сірка Володимира Зіновійовича. А також, в практичній частині - розбір ситуацій, обговорення результатів.

Даний тренінг справив позитивне враження, викликав жвавий інтерес і став корисним для всіх учасників. Вже найближчим часом, кожен зможе застосувати отримані знання на практиці.     

Відгук учасника тренінгу:

Данный тренинг помог разобраться в причинах реакций людей и их внутренних состояниях. Дал возможность глубже понять себя, а также подтолкнул развивать в себе эго-состояние "Взрослый". Спасибо!

Евгений Труш, ООО «Теплокомфорт-Чернигов».

Компанія «ОПТІМ» вдячна всім, хто відвідав тренінг. Нам дуже важливі думки кожного з Вас. Сподіваємося, що нові знання допоможуть Вам вирішувати важливі питання легше, і з користю для роботи.

Розклад тренінгів і повну інформацію про навчальні заходи Ви можете подивитися на сайті «ОПТІМ» в розділі Академія.