ОПТИМ логотип
Комфортный климат стабильного бизнеса
Горячая линия
Горячая линия «Оптим»
0-800-50-70-65

Тренінг "Скрипти продажів. Вхідний дзвінок" для компанії "ЕКСПЕРТ"

20 February 2018

16-17 лютого 2018 року в Кам’янці-Подільському пройшов тренінг «Скрипти продажів. Вхідний дзвінок» для відділу продажів компанії «ЕКСПЕРТ». 

 

Учасники тренінгу в процесі навчання напрацювали банк ефективних мовних модулів з кожного етапу продажів.

Завдяки інтерактивному спілкуванню, вправам, теорії та тренінговому навчанню, співробітники компанії відпрацювали навички встановлення контакту і перехоплення ініціативи. А також, отримали інструменти для виявлення потреб та презентації комерційної пропозиції. І, насамкінець, напрацювали скрипти для роботи із запереченнями клієнтів та завершення телефонної розмови.

 

 

 

Результат заходу - чітко структуровані знання, офрмлені у вигляді алгоритму, що стали надбанням кожного співробітника компанії "ЕКСПЕРТ" для ефективного опрацювання вхідних дзвінків. 

Відгуки учасників тренінгу:

З даного тренінгу отримав достатньо нової інформації та досвіду. Дуже влучне поєднання теорії, командних завдань та можливості прояву ініціативи на основі отриманого матеріалу. Важливим результатом є систематизація знань, які опосередковано використовувались або не використовувались раніше.

Однозначно можу сказати про те, що піду з великим і новим для себе «багажем»  знань. Багато нової та цікавої інформації, що доповнило  мене.  Зрозумів для себе, що багато чого не знав і не використовував в роботі з клієнтами.  Дякую!

Дякую за чудовий тренінг та за ці два насичені дні. Для мене вони були наповнені новою і дуже цікавою інформацією. Особливу увагу звертаю саме на психологічні аспекти по всім темам, що ми обговорювали. Я вважаю, що вони дуже потрібні і корисні, адже в рутинні робочі дні ми не звертаємо на це уваги. Викладення інформації - на рівні!

Компанія «ОПТІМ» вітає всіх, хто відвідав тренінг. Дякуємо за роботу. Сподіваємось, що нові знання допоможуть Вам вирішувати важливі питання легше і з користю для Вашого бізнесу!

Розклад тренінгів і повну інформацію про навчальні заходи Ви можете подивитися на сайті «ОПТІМ» в розділі Академія.