ОПТИМ логотип
Комфортный климат стабильного бизнеса
Горячая линия
Горячая линия «Оптим»
0-800-50-70-65

Запакуй Італію!

29 November 2017

  З 22 по 27 листопада компанія «ОПТІМ» з групою кращих дилерів здійснила поїздку в Італію на завод IVR – лідера з виробництва запірної арматури.

   Італійська компанія IVR - один з найбільших сучасних виробників запірної арматури. На заводі IVR виробляються кульові крани для води та газу, а також промислова і терморегулююча арматура. Експорт продукції IVR здійснюється в більш ніж в 50 країн у всьому світі.

  Захоплююча подорож Італією почалася з відвідування центрального офісу компанії IVR і мала продовження у вигляді шикарної вечері в рибному ресторані з представником фабрики Pablo Querido.

 

   23 листопада група відвідала фабрику IVR, ознайомилися з процесами виробництва, де учасники мали змогу на власні очі побачити повний цикл виробництва, а також, прослухали цікавий семінар.

  Особливо приємним для наших клієнтів став обід з власником фабрики Piero Giacomini і його сім'єю і з комерційним директором фабрики містером Marco Figlios. У неформальній атмосфері гості мали можливість обговорити всі важливі моменти і обмінятись враженнями, отримати цінні поради від важливих представників компанії і обговорити майбутню співпрацю та набутий досвід. 

   Італія порадувала чудовою погодою, і група мала можливість відвідати екскурсію по історичному центру Новари, відвідування собору «Basilica di San Gaudenzio».Ще однією захопливою приємністю стало відвідування та шопінг в аутлеті «Vicolungo The Style Outlets» (програма «black Friday»).

Останній день подорожі пройшов в Мілані, де група відвідала захоплюючу екскурсію в Міланський собор «Duomo di Milano» та замок «Castello Sforzesco»   

Компанія «ОПТИМ» дякує учасникам поїздки за  пізнавальні Італійські канікули! До зустрічі в нових чудових місцях Італії в наступному році!