Новинка: Roda серії BRAVO з електронним керуванням та WI-FI !

 Компанія «ОПТІМ» представляє новинку в своєму продуктовому портфелі, та в лінійці електричних конвекторів Roda серії BRAVO з електронним керуванням та WI-FI модулем: RB3-1500WF, RB3-2000WF!

Враховуючи постійне збільшення рівня цін на природній газ та інші види палива, німецький бренд Roda пропонує сучасний, економічний опалювальний пристрій – електричний конвектор Roda серії BRAVO 3.0: RB3-1500WF, RB3-2000WF!

Конвектори Roda серії BRAVO 3.0 призначені для експлуатації як у звичайних, так і у вологих приміщеннях. Нагрівальний елемент нагріває холодне повітря, що надходить через ґрати в нижній частині корпусу, а тепле повітря піднімається через ґрати у верхній частині корпусу та нагріває повітря в приміщенні. Тонкий, елегантний корпус, найкраще виглядає на стіні. Всі моделі обладнані термостатом з можливістю встановлення та підтримки бажаної температури прогріву приміщення.

Електроконвектори Roda серії BRAVO 3.0 настінного типу, призначені для використання як основне або додаткове джерело тепла для обігріву житлових, адміністративних та виробничих приміщень. Обігріває приміщення за рахунок природної конвекції повітря. Конвектор відрізняється елегантним дизайном, невеликими розмірами, легкістю установки, можливістю експлуатації без нагляду людиною. Висока надійність та безпека забезпечуються застосуванням комплектуючих провідних європейських фірм. Ступінь захисту корпусу електроконвекторів IP 24. Поставляються з II (високим) класом захисту від ураження електричним струмом, що гарантує додаткову безпеку повсякденного використання у ванних, душових кімнатах або приміщеннях з підвищеною вологістю. Прилади мають особливу конструкцію закритих трубчастих нагрівальних елементів (ТЕНів), які оснащені спеціальними ламелями з алюмінієвого сплаву, що забезпечують порівняно більшу площу теплового випромінювання та нижчу температуру поверхні. В електроконвекторах виключається витрата кисню повітря, окисні процеси та термічне розкладання органічного пилу. Електроконвектори пофарбовані сучасними, високотемпературними порошковими фарбами, що гарантують естетичний зовнішній вигляд протягом усього терміну служби. Наявність бризкозахисного виконання дозволяє встановлювати конвектори у вологих приміщеннях (ванні кімнати, льохи) та гарантує безпечну експлуатацію виробів в умовах впливу крапель та бризок води. Висока надійність конструкції, якість комплектуючих, 100% тестування у процесі виробництва дозволяє підтримувати термін гарантійного обслуговування на протязі 2 років. Висока надійність нагрівачів даного типу підтверджена відсутністю відмов їх у споживачів.

Основні технічні дані конвекторів: RP-1500WF та RP-2000WF:
• Напруга живлення 230 В/50 Гц
• Потужність: 500 Вт / 1000 Вт / 1500 Вт / 2000 Вт
• Встановлення на стіну за допомогою стандартних кронштейнів кріплення із комплекту постачання
 • Можливість кріплення на стіні за допомогою подібного кронштейна з функцією розміточного шаблону - опційно
• Можливе встановлення на підлогу з комплектом опор – опційно
• Функція антизамерзання «Anti-Frost», автоматичне підтримання температури в приміщенні (5 – 7) ˚С при відсутності впродовж тривалого часу (більше 24 годин)
• Захист від перегріву
• Автоматична підтримка температури з точністю ±0,1˚С
• Ступінь захисту оболонки – IP24
• Захист при перекиданні, автоматичне відключення нагріву при нахилі приладу на кут 45˚ і більше
• II клас захисту від ураження електричним струмом, не потребує уземлення

• Нагрівальний елемент - трубчастий (ТЕН) з алюмінієвим оребрінням (безпечний, безшумний і довговічний)
• Електронний термостат:
- графічний LCD дисплей
- сенсорна панель, 5 кнопок керування
- зумер звукового підтвердження
- блокування управління (Lock) – захист від дітей
- сімісторне (інверторне) керування, абсолютно безшумне
- Режими роботи термостату: ручний, програмний
Ручний - «Антизамерзання», «Економ», «Комфорт»;
Програмний - «Програмування» (тижневий таймер).
Передбачено п'ять встановлених програм («швидке програмування») з типовими графіками зміни режимів КОМФОРТ і ЕКОНОМ протягом доби (Рr1 ... Рr5), а також три програми які користувач може скласти на свою індивідуальну потребу (Рr6 ... Рr8). Мінімальний інтервал часу 1 година.

Встановлені програми:
Рr1 – рекомендується для постійної присутності користувача в приміщенні (Комфорт з 5.00 до 23.00);
Рr2 – рекомендується для відсутності впродовж робочого дня (Комфорт з 5.00 до 9.00, з 17.00 до
23.00),
Рr3 – рекомендується для відсутності впродовж робочого дня і коли користувач повертається в
обідній час (Комфорт з 5.00 до 9.00, з 12.00 до 14.00, з 17.00 до 23.00),
Рr4 – тільки режим КОМФОРТ впродовж доби,
Рr5 – тільки режим ЕКОНОМ впродовж доби.
Програми Рr6 ... Рr8, які користувач може змінювати на свою потребу, за заводських налаштувань такі ж, як Рr5 - постійно режим ЕКОНОМ.
Smart Функції:
- “Advanced” (тимчасова зміна режиму нагріву без коригування поточної програми за допомогою окремої кнопки) - Коли вибрано режим програмування, функція Advance дозволяє розпочати наступний запрограмований період раніше. Наприклад, якщо обігрівач перебуває в режимі Економ, а ви хочете підвищити температуру до значення Комфорт, натисніть кнопку “Advanced”. Якщо обігрівач перебуває в режимі Комфорт, а Ви хочете понизити температуру до значення Економ, натисніть кнопку "Advanced”, і він переключиться в режим Економ до початку наступного періоду Комфорт. Коригування програми не потрібно.
- детектор відкритого вікна (Open window detection) - При виявленні різкого зниження температури, наприклад, при провітрюванні, припиняється режим нагріву приміщення для економії енергії. Спрацювання функції відкритого вікна супроводжується короткочасним вмиканням зумера, сповіщаючи про спрацювання. Режим нагріву поновлюється автоматично при припиненні охолоджування приміщення, або якщо користувач натисне будь-яку кнопку.
- адаптивний пуск нагріву (Adaptive start control)

- Функція адаптивного запуску нагріву ініціює оптимальний запуск нагріву в режимі роботи «Програмування» для досягнення бажаної температури у потрібний час. Наприклад, період КОМФОРТ запрограмований з 7:00. Коли функція адаптивного запуску ввімкнена, нагрів розпочнеться раніше (від 10 хвилин до однієї години), щоб досягти бажаної температури КОМФОРТ о 7:00. Якщо функцію адаптивного запуску вимкнено, нагрів розпочнеться о 7:00, а температура, що налаштована для режиму КОМФОРТ буде досягнена пізніше.
- дистанційне керування за допомогою інтелектуального додатку для «Розумного будинку Tuya Smart», через мережу WiFi ( 2,4 GHz, WPA2, 802.11 b/g/n). Додаток можна завантажити з Google Play та Apple Store. Пристрій керування споживача повинен підтримувати Android 4.0 / IOS 7.0 або вище. Завдяки реалізації цих функцій досягнуто максимальний показник енергоефективності обігрівача, ηS=40 % згідно до вимог Директиви Євросоюзу по екодизайну Directive 2009/125/EC, Commission regulation (EU) 2015/1188.
Функції, що закладені в електроконвекторі дозволяють економити до 35% електроенергії для обігріву
приміщення за сезон.

Продукт вже доступний до відвантажень на складах «ОПТІМ», ціни вказані в свіжому прайслисті компанії.
Бажаємо успішних продажів!
З повагою, компанія «ОПТІМ».