Новинка: кондиціонер ТМ Leberg серія Freya 2.0

Компанія «ОПТІМ» представляє новинку в своєму продуктовому портфелі: настінний побутовий кондиціонер ТМ Leberg серія Freya 2.0!

Leberg Freya 2.0 – це вже друге покоління популярної серії Freya, яке поєднує в собі стильний дизайн та основні функції сучасного кондиціонера.

Основною відмінністю серії Leberg Freya 2.0 від її попередниці є дизайн внутрішнього блоку. Передня панель тепер має більш сучасну геометрію та плавні вигини. Також кондиціонер Leberg Freya 2.0 має прихований LED дисплей приємного білого кольору, який абсолютно не помітний у вимкненому стані.

Разом з оновленням дизайну покращились і деякі технічні характеристики. Наприклад, серія Leberg Freya 2.0 комплектується тільки надійними компресорами відомих брендів Toshiba, Hitachi, Rechi. Теплообмінники зовнішнього і внутрішнього блоків покриті гідрофільною плівкою, яка перешкоджає корозії. При перепадах струму в електромережі можливе аварійне відключення кондиціонеру. За допомогою функції авторестарт при повторному запуску кондиціонера будуть збережені усі попередні налаштування користувача.

Разом з тим в серії кондиціонерів Leberg Freya 2.0 реалізовані основні споживчі функції. Кондиціонер може працювати в 4-х режимах роботи: охолодження, обігрів, вентиляція та осушення.

Також в кондиціонері Leberg Freya 2.0 є можливість вибору різноманітних режимів роботи, таких як, наприклад, нічний режим, турбо режим, вимкнення за таймером. За допомогою функції Magic Swing користувач може вибрати оптимальний напрямок повітряного потоку.

За допомогою спеціального режиму Dimmer можливо вимкнути підсвічування дисплею, що особливо зручно в нічний час.

Серія кондиціонерів Leberg Freya 2.0 має широкий модельний ряд, включно з моделями потужністю від 2 кВт до 10 кВт!

Отже, до основних переваг кондиціонеру Leberg Freya 2.0 можна віднести:
- стильний дизайн
- прихований LED дисплей;
- пиловий фільтр для очищення повітря;
- авторестарт;
- функція «турбо режим»;
- функція «нічний режим»;
- 4 режими роботи: охолодження, обігрівання, вентиляція, осушення;
- гідрофільне покриття теплообмінників;
- функція «Magic swing»;
- широкий модельний ряд, наявність потужних моделей до 10 кВт продуктивності;
- можливість відведення дренажу з двох сторін;
- режим «Dimmer».

Більш детальну інформацію можна знайти за посиланням>>>

Бажаємо успішних продажів!
З повагою, компанія «ОПТІМ».