Увага! Робота "ОПТІМ" в умовах військового стану. Графік.

Шановні Пані та Панове! 

В зв'язку з частими запитаннями щодо роботи "ОПТІМ", складів та регіональних представництв під час військового стану надаємо додаткову інформацію!

Центральний Офіс (Київ) до окремого оголошення працює у віддаленному режимі. Всі співробітники доступні за електронною поштою та телефонами.

Склад Київ працює для відвантажень клієнтам по понеділках, вівторках та четвергах  з 09:00 до 18:00. Як наc знайти >>>

Центральний склад "ОПТІМ" здійсьнює відправки кліентам Новою Поштою та регіональним складам по понеділках, вівторках та четвергах  з 09:00 до 18:00

 

Всі регіональні представництва працюють згідно таких категорій роботи під час військового стану:

1) Працює у штатному режимі (пн-пт, з 9:00 до 18:00, офіс працює, склад працює)

2) Працює у віддаленому режимі (менеджери "ОПТІМ" працюють дистанційно, доступні по електронній пошті та по телефону, склад відчиняється для відвантажень за попереднім погодженням з менеджером "ОПТІМ" на конкретний час)

3) Не працює  (регіональне представництво та склад знахдяться на окупованій території або в зоні активних бойових дій, робота філії неможлива. Менеджери філії працюють дистанційно за телефоном. Товар відвантажується з центрального складу на відділення Нової Пошти, яке вказує клієнт)

Компанія "ОПТІМ"  завжди намагається робити все можливе для плідної та комфортної праці з нами та для підтримання наявності товару на наших складах.

 

             В цьому наша сила - Разом Переможемо!         

   Бажаємо всім миру, безпеки та хороших продажів!