Наші постачальники

Наші постачальники - великі компанії-виробники з багаторічним досвідом роботи в галузі ОВК. Це компанії, які йдуть в ногу з часом, постійно займаються удосконаленням обладнання, використовуючи інноваційні технології та досвід інших виробників. Маючи в своєму розпорядженні великі фінансові можливості і заводи по виробництву продукції в усьому світі, компанії-постачальники прагнуть створити для своїх клієнтів якісні продукти за вигідними цінами.

Тому, незалежно від того, де виробляється обладнання від наших постачальників: Японії, Італії, Греції, Німеччині, Польщі, Іспанії, Литві, Норвегії, США, Малайзії, Китаї або в Кореї, ми впевнені, що вся техніка і комплектуючі мають високу якість, це підтверджено сертифікатами і надійною репутацією компаній-виробників.

З детальним  списком постачальників можна ознайомитися тут!


Fatal error: Uncaught exception 'yii\web\HeadersAlreadySentException' with message 'Headers already sent in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 414.' in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php:366 Stack trace: #0 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php(339): yii\web\Response->sendHeaders() #1 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/ErrorHandler.php(135): yii\web\Response->send() #2 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/base/ErrorHandler.php(262): yii\web\ErrorHandler->renderException(Object(yii\base\ErrorException)) #3 [internal function]: yii\base\ErrorHandler->handleFatalError() #4 {main} thrown in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 366