Carrier

Carrier

                          США

Кондиціонери Carrier по праву є піонерами у виробництві кліматичної техніки. З тих пір, як Вільям Керріер винайшов перший кондиціонер повітря в 1902 році, компанія Carrier закріпила за собою статус компанії, яка виробляє якісну кліматичну техніку.

Інженери компанії Carrier - приділяють величезну увагу створенню екологічно чистих продуктів і рішень, які відповідають вимогам наших клієнтів, але і дбайливо ставляться до дорогоцінних природних ресурсів. При розробці нових концепцій або обладнання, демонструється прагнення, створюючи екологічно чисті продукти, які споживають менше енергії і розроблені з урахуванням найсучасніших матеріалів, які, в свою чергу, мінімізують вплив на навколишнє середовище. Під торговою маркою Carrier розробляє і виробляє високотехнологічні продукти для аерокосмічної індустрії і для будівельної індустрії. У будівельній індустрії область застосування кондиціонерів Carrier від невеликих офісних і житлових приміщень до великих концертних залів, музеїв, оперних театрів і аеропортів по всьому світу.

Carrier - компанія, вся історія якої пов'язана з розробками нових продуктів. Починаючи з головного винаходу Вільяма Керріер - першої системи кондиціонування повітря, Carrier послідовно вводив нові технології і розробки, які назавжди змінили спосіб життя сучасної людини. Від революційних удосконалень в охороні здоров'я, виробничих процесах, дослідженнях, енергозбереженні та збереженні свіжості продуктів до збереження художніх і культурних цінностей. Особливу увагу компанія Carrier приділяє розробкам в області забезпечення комфортних умов внутрішніх приміщень, де люди живуть, працюють і відпочивають. Кондиціонери Carrier дозволяють регулювати температуру в приміщенні, що в свою чергу створює необхідні умови для роботи і відпочинку людини.