Immergas

Immergas

Італія

IMMERGAS - опалювальна техніка від лідера!

    На сьогоднішній день компанія IMMERGAS, що заснована в 1964 році в Італії, є однією з найбільш великих і шанованих виробників котлів опалення та інших інноваційних продуктів. 

    Продукція IMMERGAS експортується в 43 країни світу, в Європі має понад 600 спеціалізованих сервісних центрів. Ось вже майже півстоліття їй вдається утримувати міцні позиції на ринку і залишатися непереможним лідером. Тривалий час лідерства - незаперечний доказ суворої відповідності всім нормативам і стандартам якості.

    Щорічно, більше ніж 300 000 котлів виробляється на власному заводі компанії в Італії, який розташований в містечку Брешелло (регіон Емілія), де на виробництві з найвищим рівнем автоматизації, працює понад 600 співробітників, які на 10 виробничих лініях беруть участь у створенні 300 різних моделей котлів.

Клієнти, які придбали настінні котли Immergas, отримують прилад, який не тільки відповідає сучасним технічним вимогам, а й об'єднує в собі ідеальне співвідношення ціни, якості та інноваційності.

 


Fatal error: Uncaught exception 'yii\web\HeadersAlreadySentException' with message 'Headers already sent in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 414.' in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php:366 Stack trace: #0 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php(339): yii\web\Response->sendHeaders() #1 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/ErrorHandler.php(135): yii\web\Response->send() #2 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/base/ErrorHandler.php(262): yii\web\ErrorHandler->renderException(Object(yii\base\ErrorException)) #3 [internal function]: yii\base\ErrorHandler->handleFatalError() #4 {main} thrown in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 366