SmartWay

SmartWay

Історія бренду SmartWay - це класична американська історія про те, як зі скромного починання одного енергійного підприємця виросла успішна компанія. У 1988 році молодий інженер Вільям Смартс, випускник Массачусетського Технологічного університету, вирішив заснувати свою компанію SmartWay, яка займалася ремонтом кліматичної техніки різних виробників. Концепція бренду знайшла відображення в своїй назві SmartWay, поєднуючи слова «Smart» - розумний, і «Way» - шлях, рух вперед.

  Одним з доленосних етапів розвитку бренду SmartWay стала компанія SOFT TECHNICAL, яка з рядового клієнта перетворилася на найбільшого інвестора, якому в 2005 році Вільям Смартс продає права на використання своєї торгової марки для виробництва кліматичного обладнання. Це відкрило для SmartWay нові горизонти і дозволило бренду успішно підкорювати світові ринки.

  У СНД кліматичний бренд SmartWay з'явився в 2012 році і за 3 роки зайняв гідну частку на кліматичному ринку. Географія бренду охоплює велику територію, а кліматичну техніку SmartWay часто можна побачити на фасадах і усередині приміщень різного призначення.

  Сьогодні асортимент продукції SmartWay включає: кондиціонери, напівпромислові кондиціонери, припливно-витяжні установки, конвектори та зволожувачі повітря.

   Бренд SmartWay по праву пишається американським корінням і якістю своєї продукції.


Fatal error: Uncaught exception 'yii\web\HeadersAlreadySentException' with message 'Headers already sent in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 414.' in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php:366 Stack trace: #0 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php(339): yii\web\Response->sendHeaders() #1 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/ErrorHandler.php(135): yii\web\Response->send() #2 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/base/ErrorHandler.php(262): yii\web\ErrorHandler->renderException(Object(yii\base\ErrorException)) #3 [internal function]: yii\base\ErrorHandler->handleFatalError() #4 {main} thrown in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 366