Unical

Unical

Італія.

  Заснована в 1972 році, проектує і виготовляє побутові та промислові котли. Слідуючи запитам ринку, компанія Unical розширила діапазон пропонованої продукції, пропонуючи системи кондиціонування, сонячні панелі, системи підлогового опалення, фотоелектричні системи і т.д., надаючи кінцевому споживачу і своїм партнерам і один з найбільш повних каталогів в області опалення.

  Одним із пріоритетів компанії завжди було "якість життя", що означає більше комфорту, більше безпеки, менше енергоспоживання, захист навколишнього середовища.

  Котли Unical - це інноваційні технології, які йдуть в ногу з часом. Значні інвестиції компанії Unical в дослідження і технологічні розробки, дають можливість постійно вдосконалювати якість котлів UNICAL.


Fatal error: Uncaught exception 'yii\web\HeadersAlreadySentException' with message 'Headers already sent in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 414.' in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php:366 Stack trace: #0 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php(339): yii\web\Response->sendHeaders() #1 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/ErrorHandler.php(135): yii\web\Response->send() #2 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/base/ErrorHandler.php(262): yii\web\ErrorHandler->renderException(Object(yii\base\ErrorException)) #3 [internal function]: yii\base\ErrorHandler->handleFatalError() #4 {main} thrown in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 366