Caius Car м. Чернівці

  Шановні пані та панове!    

   Компанія "ОПТІМ" спільно з компанією Immergas в 2019 році в черговий раз організовує нестандартні семінари під відкритим небом! Особливим гостем семінару традиційно є брендована вантажівка Immergas з демонстраційними котлами Immergas на борту. 17 липня 2019 Caius Car з котлами Immergas прибув до м. Чернівці. Учасниками семінару були професійні монтажники і продавці газового обладнання Immergas в Україні. Відвідувачів чекали презентація нових продуктів, демонстрація котлів, вікторини, сувеніри та пивний вечір.    

   Цього року Caius Car відвідає 6 міст України, а саме: Ужгород, Чернівці, Вінницю, Кропивницький, Суми і Черкаси. І ми з нетерпінням чекаємо Вас в кожному з міст. 

   Компанія ОПТИМ дякує всім за проявлену цікавість до наших заходів і намагається створювати ще більш різноманітні івенти для своїх клієнтів. Caius Car є успішним проектом і ваша зацікавленість ним і висока відвідуваність тому доказ.

 


Fatal error: Uncaught exception 'yii\web\HeadersAlreadySentException' with message 'Headers already sent in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 414.' in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php:366 Stack trace: #0 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php(339): yii\web\Response->sendHeaders() #1 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/ErrorHandler.php(135): yii\web\Response->send() #2 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/base/ErrorHandler.php(262): yii\web\ErrorHandler->renderException(Object(yii\base\ErrorException)) #3 [internal function]: yii\base\ErrorHandler->handleFatalError() #4 {main} thrown in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 366