Cтаціонарний генератор частинок Nanoe X з вбудованим вентилятором Panasonic AIR-E

Cтаціонарний генератор частинок Nanoe X з вбудованим вентилятором  Panasonic  AIR-E  (модель FV-15CSD1C)

Відоме кожному слово «Коронавірус» досі стрясає світ. Назву вірусу обумовлено зовнішньою формою протеїнової оболонки, яка схожа на корону. Усередині оболонки знаходиться вірусна РНК.
Розміри коронавіруса надзвичайно малі, приблизно одна сота розміру клітини людини, що дозволяє легко проникати в організм людини через респіраторну систему. Проникнувши  всередину клітини, вірус починає стрімко розмножуватися, розповсюджуючись по організму. 
Чи є щось ще, що може впоратися з коронавірусом в повітрі й на поверхнях? 

Компанією Panasonic була розроблена унікальна технологія Nanoe X, яка конденсує природний рівень вологи в повітрі і пропускає через нього високовольтний електричний розряд. В результаті кожну секунду створюється більше 4,8 трильйонів негативно заряджених гідроксильних радикалів, оточених захисною водяною оболонкою, що збільшує час життя гідроксильних радикалів з 1 секунди до 10 хвилин!

Коли такий гідроксильний радикал зустрічається з вірусами або бактеріями, його негативна зарядженість обумовлює високу реакційну здатність з позитивно зарядженим воднем, який є невід'ємною частиною оболонки вірусу. В результаті іон водню H+ відділяється від оболонки вірусу, руйнуючи її, при цьому він з'єднується з гідроксильних радикалом ОН- Nanoe X, утворюючи звичайну воду і нешкідливі залишки вірусу.

Термін життя частинок Nanoe X, становить 10 хвилин, а їх розмір менше однієї тисячної молекули пари, що дозволяє їм повністю заповнити простір приміщення, ефективно знищувати не тільки віруси, що витають в повітрі, а й на поверхнях і навіть всередині поверхонь.
Відповідно до проведених досліджень незалежних лабораторій у 4 країнах ( Данії, Німеччині, Японії та Малайзії) гідроксильні радикали знищили 99,9% коронавіруса протягом 2х годин.  

Наш огляд почнемо зі стаціонарного генератора частинок Nanoe X - модель Panasonic FV-15CSD1C.

Це прилад вагою 1 кілограм, обладнаний вбудованим вентилятором для більш швидкого поширення частинок Nanoe X по приміщенню. Він підключається до мережі 220 вольт або до кліматичного устаткування Panasonic безпосередньо, а працює за принципом рециркуляції повітря. 
Сфера застосування величезна: офісні приміщення, клініки, косметичні салони, стоматологічні кабінети, кімнати для навчання, готелі, кафе, ресторани, магазини та інші приміщення комерційного призначення. У приватних будинках і квартирах також можлива установка цього приладу. Самим традиційним місцем розміщення є вбудовування в стелю, але не обмежується тільки їм, наприклад, можна встановити генератор в стіну і навіть в меблі.

Одним знищенням коронавірусу цей прилад не обмежується, він не менш ефективно руйнує будь-які інші види вірусів, наприклад вірус грипу H1N1, знешкоджуються бактерії, пилові кліщі, пилок, алергени, неприємні запахи і навіть ефективно руйнується запах тютюнового диму. На всі забруднювачі і алергени поширюється один й той же принцип дії: реакція злиття з воднем, яка руйнує на хімічному рівні будь-який патоген або забруднювач, про що свідчить велика кількість сертифікатів, випущених по результатами тестування в лабораторіях розвинених країн світу.

Технологія Nanoe X абсолютно нешкідлива для людей, рослин і тварин, в приміщенні можна працювати, відпочивати і спати під час роботи приладу.
Лише один прилад може ефективно обслужити площа 10-12 м2, рециркулюючі до 15 м3 повітря на годину, він має низький рівень шуму і маленьке енергоспоживання. 

Фото

 

 

 

 

Відео за посиланням