Компанія "ОПТІМ" взяла участь у виставці Clima Fest Ukraine 2021

«Clima Fest Ukraine» - це єдина міжнародна виставка / фестиваль в Україні для професіоналів і фахівців з кондиціонування, охолодження, вентиляції та очищення повітря.

24 лютого - 27 лютого 2021 року проходив «Clima Fest Ukraine» - це професійна окрема подія, тільки для професіоналів кліматичного ринку, де всі учасники галузі могли зібратися для презентації новинок, зустрічей з партнерами, демонстрацій обладнання фахівцям і монтажникам і т.д. В цьому році компанія "ОПТІМ" традиційно брала участь відразу з трьома стендами: Neoclima, Panasonic і Toshiba! І не дивлячись на адаптивний карантин, було навіть більше людей, ніж в 2020 і в 2019 роках.

В рамках «Clima Fest Ukraine», компанія ОПТІМ провела семінари, присвячені продукції ТМ Panasonic і ТМ Toshiba. Компанія Panasonic представила на своєму стенді унікальну технологію NanoeX, здатну на 99,9% знищувати навіть коронавірус. А Компанія Toshiba представила революційний дизайнерський кондиціонер Haori, в якому, за допомогою тканинних чохлів, можна нескінченно міняти дизайн кондиціонера.

Ми вдячні всім, хто відвідав наші стенди та взяв участь у всіх активностях цих трьох днів виставки! До зустрічі на «Clima Fest Ukraine» 2022.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Fatal error: Uncaught exception 'yii\web\HeadersAlreadySentException' with message 'Headers already sent in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 414.' in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php:366 Stack trace: #0 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php(339): yii\web\Response->sendHeaders() #1 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/ErrorHandler.php(135): yii\web\Response->send() #2 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/base/ErrorHandler.php(262): yii\web\ErrorHandler->renderException(Object(yii\base\ErrorException)) #3 [internal function]: yii\base\ErrorHandler->handleFatalError() #4 {main} thrown in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 366