Конференція по Тепловим Насосам Panasonic та Immergas у Львові!

23 квітня 2019 року ТОВ «ТОРГОВА КОМПАНІЯ «ОПТІМ» провела конференцію, присвячену іноваційним продуктам: ТЕПЛОВИМ НАСОСАМ від ТОРГОВИХ МАРОК IMMERGAS та PANASONIC для своїх партнерів.

Програма конференції:

 - Теплові насоси – всесвітній тренд на енергоєфективність та охорону навколишнього середовища

- Види Теплових насосів. Основні переваги насосів повітря-вода.

 - Принцип роботи Теплових насосів повітря-вода

- Механіка підборів.

 - Лінійка Теплових насосів PANASONIC та IMMERGAS . Особливості конструкції та застосування.

 - Конкурентні переваги.

 - Особливості монтажу.

 - Тонкощі продажу

- Комерційна вигода.

Семінар був направлений на інформування про нововведення, залучення нових партнерів та збільшення обсягу продажів теплових насосів у 2019 – 20 р.р..

Зустріч складалась з 3 блоків: інформаційний, урочиста частина, фуршет.

У першому блоці організаторами зустрічі була представлена інформація присвячена огляду модельних рядів, новинкам 2019 року, на якому слухачів ознайомили з використовуваними технологіями, особливостями конструкції, системами індивідуального і центрального управління, областями застосування данного обладнання. Окрему увагу було приділено огляду технічних характеристик і особливостей встановлення. На зустрічі Партнери отримали повну кваліфіковану інформаційну підтримку з боку технічних спеціалістів компанії ОПТІМ.

Офіційна частина семінару закінчилася інформацією щодо маркетингових заходів ТОВ «ТОРГОВА КОМПАНІЯ «ОПТІМ».

Другий блок конференції відбувався у форматі питання-відповіді, а також виступом представників компаній PANASONIC та IMMERGAS. Яскравою подією став виступ самих партнерів в якості спікерів, які ділились своїм власним досвідом з аудиторією. Неофіційна частина дала можливість учасникам поспілкуватися в неформальній атмосфері, обмінятися враженнями про зустріч, думками про новинки, а також задати питання технічним фахівцям ТОВ «ТОРГОВА КОМПАНІЯ «ОПТІМ». Найкращі з кращих були відзначені дипломами. А також, відбулась вікторина з подарунками для учасників.

Третій блок завершився святковим фуршетом та вільним спілкуванням.

Даний захід був корисний як для наших партнерів, так і для нас організаторів, саме тому, ми сподіваємося на подальшу плідну співпрацю і подібні зустрічі в майбутньому.

 

 

 


Fatal error: Uncaught exception 'yii\web\HeadersAlreadySentException' with message 'Headers already sent in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 414.' in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php:366 Stack trace: #0 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php(339): yii\web\Response->sendHeaders() #1 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/ErrorHandler.php(135): yii\web\Response->send() #2 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/base/ErrorHandler.php(262): yii\web\ErrorHandler->renderException(Object(yii\base\ErrorException)) #3 [internal function]: yii\base\ErrorHandler->handleFatalError() #4 {main} thrown in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 366