Мобільний генератор частинок Nanoe X

Відоме кожному слово «Коронавірус» досі стрясає світ. Назву вірусу обумовлено зовнішньою формою протеїнової оболонки, яка схожа на корону. Усередині оболонки знаходиться вірусна РНК.
Розміри коронавіруса надзвичайно малі, приблизно одна сота розміру клітини людини, що дозволяє легко проникати в організм людини через респіраторну систему. Проникнувши  всередину клітини, вірус починає стрімко розмножуватися, розповсюджуючись по організму. Чи є щось ще, що може впоратися з коронавірусом в повітрі й на поверхнях? 
Компанією Panasonic була розроблена унікальна технологія Nanoe X, яка конденсує природний рівень вологи в повітрі і пропускає через нього високовольтний електричний розряд. В результаті кожну секунду створюється більше 4,8 трильйонів негативно заряджених гідроксильних радикалів, оточених захисною водяною оболонкою, що збільшує час життя гідроксильних радикалів з 1 секунди до 10 хвилин!

Коли такий гідроксильний радикал зустрічається з вірусами або бактеріями, його негативна зарядженість обумовлює високу реакційну здатність з позитивно зарядженим воднем, який є невід'ємною частиною оболонки вірусу. В результаті іон водню H+ відділяється від оболонки вірусу, руйнуючи її, при цьому він з'єднується з гідроксильних радикалом ОН- Nanoe X, утворюючи звичайну воду і нешкідливі залишки вірусу.

Термін життя частинок Nanoe X, становить 10 хвилин, а їх розмір менше однієї тисячної молекули пари, що дозволяє їм повністю заповнити простір приміщення, ефективно знищувати не тільки віруси, що витають в повітрі, а й на поверхнях і навіть всередині поверхонь.

Відповідно до проведених досліджень незалежних лабораторій у 4 країнах ( Данії, Німеччині, Японії та Малайзії) гідроксильні радикали знищили 99,9% коронавіруса протягом 2х годин. Технологія Nanoe X присутня мобільном генераторі частинок Nanoe X (модель F-GPT01RKF). Тепер повітря можливо зробити безпечним і чистим не тільки у Вашій оселі, а ще й від час подорожі у автомобілі чи на робочому місці в офісі. Для цього розроблений спеціальний мобільний генератор частинок Nanoe X – Panasonic модель F-GPT01RKF.

Мобільний генератор частинок Nanoe X  Panasonic модель F-GPT01RKF  - це ідеальне рішення для активних людей, які турбуються про власне здоров’я під час перебування за межами власної оселі.  

Мобільний Генератор Nanoe X можна зручно використовувати з USB-портами в автомобілі, ноутбуків, комп'ютері або зі звичайним блоком живлення від мобільного телефону. 

Мобільний Генератор Nanoe X вмикається натисканням всього однієї кнопки. Прилад починає миттєво викидати в повітря гідроксильні радикали, які суттєво покращують чистоту навколишнього повітря.

Очищувач розрахований на роботу з номінальним об’ємом повітря в 0.07m3 за хвилину.
 

Основні технічні характеристики

Фото

 

 

Відео за посиланням