Мотиваційна поїздка дилерів промислового департаменту: Яскрава осінь в Калабрії!

  Мотиваційна поїздка дилерів промислового департаменту: Яскрава осінь в Калабрії!

  З 20.09 по 28.09.2019 компанія «ОПТІМ» здійснила анонсовану раніше захоплюючу подорож до Італії, а саме до Калабрії. Група, що складалась з 10 чоловік - отримала можливість взяти участь в захоплюючій пригоді. Подорож включала не тільки повноцінний сонячний відпочинок, а й екскурсії, спортивні розваги. Нікого не залишила байдужим екскурсія на Сицилію, архітектура, пейзажі, стародавні пам'ятники історії і навіть місцеве колоритне населення, все сприяло незабутньому відпочинку.

   Наші мандрівники привезли море вражень і фотографій. Спасибі всім, хто взяв участь в мотиваційній програмі і хто вже не перший рік працює і подорожує з нами.

    Докладний фотозвіт нижче і на Фейсбук.

Загальне фото на тлі заходу сонця і моря

 

 

Відпочинок в готелі Tui Magic Life Calabria

Спортивні розваги на территорії готелю Tui Magic Life Calabria

Екскурсія о. Сицилія

 

 

 


Fatal error: Uncaught exception 'yii\web\HeadersAlreadySentException' with message 'Headers already sent in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 414.' in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php:366 Stack trace: #0 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php(339): yii\web\Response->sendHeaders() #1 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/ErrorHandler.php(135): yii\web\Response->send() #2 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/base/ErrorHandler.php(262): yii\web\ErrorHandler->renderException(Object(yii\base\ErrorException)) #3 [internal function]: yii\base\ErrorHandler->handleFatalError() #4 {main} thrown in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 366