Мотиваційна поїздка: "Намотай Іспанію"!

З 18.11.18 по 23.11.18 компанія «ОПТІМ» разом з Blansol здійснила анонсовану раніше захоплюючу подорож для кращих дилерів компанії напряму «Теплотехнічне обладнання - група товарів 2» за результатами сезону 2018 Року - "Намотай Іспанію"!

Група кращих дилерів  отримала можливість взяти участь в захоплюючій пригоді під назвою - "Намотай Іспанію". Подорож включала не тільки повноцінний відпочинок, а й насичену програму:

Спочатку група прилетіла в Мадриді - столиці Іспанії, та після цього вирушила в місто Більбао - Батьківщину Blansol, де виробляються труби та фітинги як під власним брендом, так й на замовлення компанії Röda. Головною подією стало відвідування заводу Blansol, де учасникам показали всі закутки великого заводу: тестування продукції в умовах наднизьких та високих температур, екстремального тиску, тощо. Група також прошла тренінг-майстер клас

Далі дилери вирушили до перлини Іспанї - Барселони, де росташований другий завод.

Звісно не оминули увагаю й визначні пам'ятки Барселони.

Нікого не залишив байдужим обраний маршрут. Учасники мали можливість відвідати бухти і гавані, побувати на екскурсіях в найдивовижніших місцях, поситити заводи, переконатись в якості продукції Röda та Blansol та отримати безцінний досвід. Нижче фотозвіт, який Ви також можете побачити на нашій сторінці в Фейсбук!

 

Fatal error: Uncaught exception 'yii\web\HeadersAlreadySentException' with message 'Headers already sent in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 414.' in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php:366 Stack trace: #0 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php(339): yii\web\Response->sendHeaders() #1 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/ErrorHandler.php(135): yii\web\Response->send() #2 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/base/ErrorHandler.php(262): yii\web\ErrorHandler->renderException(Object(yii\base\ErrorException)) #3 [internal function]: yii\base\ErrorHandler->handleFatalError() #4 {main} thrown in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 366