Оновлений офіс "ОПТІМ" у місті Чернівці

Шановні пані та панове!

З радістю повідомляємо Вам, що компанія «ОПТІМ» продовжує оновлювати свої офіси по всій Україні. Один з таких, це офіс в місті Чернівці. В Чернівцях ми готові приймати дилерів і партнерів в оновленному, яскравому форматі офісу, де завжди вам будуть посміхатися, запропонують кави, Ви зможете наочно ознайомитися зі зразками в новому шоурумі. Ми стаємо ще комфортнішими для вас, ще яскравішими і сучаснішими, щоб ви могли відчути нашу турботу про вас.

Найважливіше, це те, що на наших складах достатньо продукції для задоволення будь-яких запитів. І наші менеджери чекають вас з нетерпінням, щоб провести екскурсію і допомогти з вибором продукції на будь-який смак і запит.

З повагою, компанія «ОПТІМ»

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Fatal error: Uncaught exception 'yii\web\HeadersAlreadySentException' with message 'Headers already sent in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 414.' in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php:366 Stack trace: #0 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php(339): yii\web\Response->sendHeaders() #1 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/ErrorHandler.php(135): yii\web\Response->send() #2 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/base/ErrorHandler.php(262): yii\web\ErrorHandler->renderException(Object(yii\base\ErrorException)) #3 [internal function]: yii\base\ErrorHandler->handleFatalError() #4 {main} thrown in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 366