Очищувач повітря з функцією зволоження Hyundai HP70HSTUA

Шановні Пані та Панове!

Представляємо до Вашої уваги новий кліматичний комплекс Hyundai HP70HSTUA.

Основна функція кліматичного комплексу Hyundai HP70HSTUA – це багатоступеневе очищення повітря на рівні професійних стандартів. Адже, цей прилад забезпечує 7 етапів обробки різного спрямування та принципу дії.

Давайте детальніше розглянемо кожен з них:

 1. На самому початку забруднене повітря потрапляє на попередній алюмінієвий фільтр, основною задачею якого є затримання звичайного побутового пилу. Цей фільтр багаторазового використання, щоб відновити його ефективність достатньо один раз на тиждень промивати робочу площу проточною водою.
 2. Другий бар’єр для забруднювачів - це холодний каталізатор. Його роль – це усунення патогенних мікроорганізмів, токсинів, спор цвілі, зайвих запахів за допомогою технології каталізації холодного типу.
 3. Третій фільтр – вугільний. Він поглинає неприємні запахи, тютюновий дим, пари бензолу та аміаку, формальдегід та інші летючі речовини.
 4. Далі йде етап нейтралізація бактерій, мікробів, вірусів антисептичним фільтром з коміркою на 5 мікрон
 5. Вже майже чисте повітря потрапляє на НЕРА фільтр, через що відбувається ультратонке очищення з затриманням алергенів, вірусів, бактерій та навіть спор плісняви.
 6. На завершальних етапах йде процес стерилізація повітря і самих фільтрів за допомогою вбудованих ультрафіолетової лампи та іонізатору. Цим досягається , навіть, ефект руйнування ДНК бактерій і вірусів, що запобігає подальшому їх розмноженню. Жоден забруднювач повітря не пройде скрізь щільну оборону кліматичного комплексу Hyundai HP70HSTUA.
 7. У самому кінці вже повністю очищене повітря потрапляю на зволожуючий фільтр. Процес зволоження відбувається шляхом природнього випаровування. Цей метод не потребує підготовки води та є досить ефективним, при цьому максимальна продуктивність зволоження сягає 500 мл на годину.

Завдяки інверторному двигуну та потужному вентилятору, кліматичний комплекс може обслуговувати побутове приміщення площею до 45м2. Також очищувач Hyundai HP70HSTUA має вбудовані сенсори якості повітря. Моніторинг відбувається 24 години на добу, тому інтелектуальний мікропроцесор  в автоматичному режимі регулює інтенсивність роботи кліматичного комплексу. Цим досягається економія електроенергії, а також значно знижуються показники шумового тиску. Наприклад, у нічному режимі роботи кліматичний комплекс Hyundai HP70HSTUA самостійно вимкне усе підсвічування приладу та переведе вентилятор у надтихий режим, щоб ніщо не потурбувало ваш сон.

Завдяки дисплею ви можете слідкувати за показниками забруднення PM, а також за рівнем зволоження повітря. В залежності  від якості повітря, кліматичний комплекс буде обирати колір підсвічування дисплею. Режими очищення можуть працювати як в автоматичному, так і в примусовому режимах, з заданими користувачем параметрами.

До основних переваг кліматичного комплексу Hyundai HP70HSTUA можна віднести:

 • 4 функції в одному приладі – очищення, зволоження, стерилизація та іонізація повітря;
 • Зручне керування – сенсорна панель, пульт ДУ чи за допомогою WI-FI;
 • Якісні фільтри з великою робочою площею та тривалим терміном експлуатації;
 • Моніторинг та індикація забрудненості та зволоження повітря;
 • Інтелектуальний автоматичний режим роботи;
 • Надтиха робота, нічний режим;
 • Захист від перекидання, «дитячий замок»;
 • Високий показник CADR* – 488 м3/год.

* Clean air delivery rate - позначає показник інтенсивності нагнітання очищеного повітря, чи іншими словами, це обсяг відфільтрованого очищувачем повітря за певний проміжок часу.

Продукт вже доступний до відвантажень зі складів «ОПТІМ», а ціни приємно здивують Вас!