ОПТІМ 15 років у Львові! Відкриття офісу!

5 вересня 2019 року відбулось урочисте відкриття нового офісу компанії ОПТІМ у м Львів! Дана подія співпала з важливою для компанії датою - 15 років діяльності ОПТІМ у м Львів. 

Святкування проходило в теплій, дружній, не офіційній атмосфері з музикою, фуршетом, подарунками, урочистим перерізанням стрічки. Гостей зустрічали привабливі дівчата хостес, менеджери провели екскурсію офісними приміщеннями і на склад для своїх гостей, навіть погода в цей день сприяла гарному настрою!

Гості мали можливість поспілкуватись, привітати нас, розділити з компанією радість події. Ми безмежно вдячні всім, хто був з ОПТІМ і цей святковий та важливий день і хто був і продовжує бути з нами всі 15 років. Далі тільки більше і краще. 

 

 

 


Fatal error: Uncaught exception 'yii\web\HeadersAlreadySentException' with message 'Headers already sent in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 414.' in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php:366 Stack trace: #0 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php(339): yii\web\Response->sendHeaders() #1 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/ErrorHandler.php(135): yii\web\Response->send() #2 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/base/ErrorHandler.php(262): yii\web\ErrorHandler->renderException(Object(yii\base\ErrorException)) #3 [internal function]: yii\base\ErrorHandler->handleFatalError() #4 {main} thrown in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 366