ОПТІМ на виставці АКВАТЕРМ 2019

   З 14 по 17 травня «ОПТИМ» взяла участь у виставці "Акватерм 2019". Для «ОПТИМ» участь у виставці «Акватерм» стала вже доброю традицією і можливістю додатково поспілкуватися з клієнтами в професійній обстановці. У 2019 "ОПТИМ" була представлена ​​стендами теплотехнічного обладнання: продукції IMMERGAS і продукції RӦDA.
     На стендах теплового обладнання виставки були представлені радіатори, піролізні, твердопаливні, газові та електричні котли, бойлери та газові колонки, геліосистеми, теплові насоси. відомих брендів RӦDA, IMMERGAS. Також стенд RӦDA був доповнений аксесуарами: запірно-регулюючої арматурою, циркуляційними насосами, металопластиковими трубами, а також колекторними групами. Хочемо зазначити, що в цьому році стенди по теплового обладнання мали ще більший успіх і популярність серед відвідувачів, дилерів, представників різних, як українських, так і іноземних компаній.

     Широкий асортимент, висока якість і надійність - стали ключовими факторами, завдяки яким наша продукція, офіційним представником якої є «ОПТИМ», користується попитом на ринку в своєму сегменті вже більше 20 років. Інформативну підтримку всіх, хто цікавився нашим асортиментом, надавали висококваліфіковані менеджери «ОПТИМ». Відвідувачі проявили жвавий інтерес до новинок, привертав увагу стильний і сучасний дизайн стендів, а функції та характеристики представленого обладнання зацікавили гостей, які не залишилися байдужими, і з користю провели цей час з нами. 
     Ми вдячні всім, хто відвідав стенди «ОПТИМ» - за інтерес і активну участь. Ми завжди раді співпрацювати і допомагати Вам, створюючи комфортний клімат Вашого бізнесу. До зустрічі на виставці «Акватерм 2020»!

 

 


Fatal error: Uncaught exception 'yii\web\HeadersAlreadySentException' with message 'Headers already sent in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 414.' in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php:366 Stack trace: #0 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php(339): yii\web\Response->sendHeaders() #1 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/ErrorHandler.php(135): yii\web\Response->send() #2 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/base/ErrorHandler.php(262): yii\web\ErrorHandler->renderException(Object(yii\base\ErrorException)) #3 [internal function]: yii\base\ErrorHandler->handleFatalError() #4 {main} thrown in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 366