ОПТІМ на виставці Акватерм 2021

  З 18 по 20 травня 2021 року «ОПТІМ» взяла участь у виставці "Акватерм 2021". Для «ОПТІМ» участь у виставці «Акватерм» стала вже доброю традицією і можливістю додатково поспілкуватися з клієнтами в професійній обстановці. У 2021 році  "ОПТІМ" була представлена ​​стендами теплотехнічного обладнання: продукції IMMERGAS і продукції RӦDA.

Широкий асортимент, висока якість і надійність - стали ключовими факторами, завдяки яким наша продукція, офіційним представником якої є «ОПТІМ», користується попитом на ринку в своєму сегменті вже більше 20 років. Інформативну підтримку всіх, хто цікавився нашим асортиментом, надавали висококваліфіковані менеджери «ОПТІМ». Відвідувачі проявили жвавий інтерес до новинок, привертав увагу стильний і сучасний дизайн стендів, а функції та характеристики представленого обладнання зацікавили гостей, які не залишилися байдужими, і з користю провели цей час з нами. 

Хочемо зазначити, що не дивлячись на карантин, виставка проходила згідно всіх карантинних норм та методів безпеки. Присутні дотримувалися всіх позначених норм безпеки та правил знаходження на даному заході.
     Ми вдячні всім, хто відвідав стенди «ОПТІМ» - за інтерес і активну участь. Ми завжди раді співпрацювати і допомагати Вам, створюючи комфортний клімат Вашого бізнесу. До зустрічі на виставці «Акватерм 2022»!