Поїздка в Італію на завод Immergas!

   Компанія ОПТИМ спільно з компанією Immergas організували поїздку головних інженерів і проектувальників до Італії на завод Immergas для тренінгу по сучасним енегроефективним системам Солар, теплових насосам, гібридним системам і автоматизації.

    Учасникам поїздки були проведені презентації по продуктовому портфелю, новинкам, технічні семінари на базі виставкових зразків, де всі мали можливість побачити обладнання Immergas. Так само в програму поїздки входило відвідування заводу Immergas та інноваційного комплексу DOMUS.

    Неофіційною частиною поїздки було знайомство з визначними пам'ятками, екскурсії та вільне обговорення і обмін думками і враженнями.

 

 

 


 

Fatal error: Uncaught exception 'yii\web\HeadersAlreadySentException' with message 'Headers already sent in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 414.' in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php:366 Stack trace: #0 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php(339): yii\web\Response->sendHeaders() #1 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/ErrorHandler.php(135): yii\web\Response->send() #2 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/base/ErrorHandler.php(262): yii\web\ErrorHandler->renderException(Object(yii\base\ErrorException)) #3 [internal function]: yii\base\ErrorHandler->handleFatalError() #4 {main} thrown in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 366