Семінар ТЕПЛО Ужгород 12 березня 2020 року

12 березня 2020 року в м. Ужгород компанія ОПТІМ провела вже традиційний для наших клієнтів семінар з теплотехнічного обладнання.

  Нагадаємо, що ОПТІМ щороку проводить серію продуктових семінарів по всій Україні, на дану подію очікують наші партнери, тай й для нас самих це щоразу відповідально і приємно.

  Метою зустрічі було проведення презентації по продукту ТЕПЛОтехніка, ознайомлення клієнтів з новинками в продуктовому портфелі і в компанії в цілому, маркетинговими активностями на 2020 рік, отримання зворотнього зв’язку від партнерів та спільний відпочинок, обговорення планів на майбутню співпрацю.

  Семінар складався з двох частин: офіційна частина – презентація, запитання-відповіді, обговорення зразків, представлених на зустрічі та неофіційна в форматі чемпіонату у боулінгу, з подарунками і легким фуршетом.

   Сподіваємось, що подібні зустрічі будуть приносити свої результати як для наших клієнтів, так і для компанії ОПТІМ.

   Раді з Вами зустрітись на наших семінарах з теплотехнічного обладнання. Розклад наступних семінарів у розділі Новини!

 


Fatal error: Uncaught exception 'yii\web\HeadersAlreadySentException' with message 'Headers already sent in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 414.' in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php:366 Stack trace: #0 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php(339): yii\web\Response->sendHeaders() #1 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/ErrorHandler.php(135): yii\web\Response->send() #2 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/base/ErrorHandler.php(262): yii\web\ErrorHandler->renderException(Object(yii\base\ErrorException)) #3 [internal function]: yii\base\ErrorHandler->handleFatalError() #4 {main} thrown in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 366