Семінар компанії "ОПТІМ" 29 вересня 2021 року

29 вересня 2021 року в м. Київ  пройшов семінар з кліматичного обладнання, організований ТОВ «ТОРГОВА КОМПАНІЯ «ОПТІМ».
Нагадаємо, що ТОВ «ТОРГОВА КОМПАНІЯ «ОПТІМ» вже не перший рік проводить свої семінари. Партнери компанії очікують семінарів, готуються до них і з задоволенням відвідують щороку. В 2021 році семінари проводились в так званому «гібридному форматі» - трансляція презентації проходила одночасно для групи міст, де присутні представництва компанії «ОПТІМ». Партнери були присутні в кожному місті в дуже обмеженій кількості, згідно дозволених умов та з дотриманням усіх заходів безпеки та карантинних норм. 
Метою даного заходу було: ознайомлення з повним асортиментом, презентація новинок в продуктовій лінійці кліматичного обладнання ТОВ «ТОРГОВА КОМПАНІЯ «ОПТІМ». Підвищення кваліфікації фахівців у сфері кліматичного обладнання, інформування про нововведення компанії, залучення нових партнерів і збільшення обсягу продажів кліматичного обладнання.
У першому блоці організаторами семінару була представлена інформація про новинки в аксесуарному портфелі компанії, прогнози ринку, та її основний продуктовий портфель. У другому блоці час було присвячено огляду модельних рядів. Неофіційна частина, у вигляді кави-брейка, що надала можливість учасникам поспілкуватися в неформальній обстановці, обмінятися враженнями про семінар, думками про новинки, а також задати питання технічним фахівцям компанії ТОВ «ТОРГОВА КОМПАНІЯ «ОПТІМ».

Дякуємо всім, хто відвідав захід.