Технічний семінар "Теплові насоси Panasonic AQUAREA, Immergas MAGIS COMBO"

25 вересня 2020 року на базі Академії клімату "ОПТІМ" був проведений семінар по тепловим насосам Panasonic "AQUAREA", Immergas "MAGIS COMBO" з метою підвищення кваліфікації співробітників монтажних організацій.

В теорії були розглянуті технічні характеристики теплових насосів Panasonic "AQUAREA" та Immergas "MAGIS COMBO", функції та основні параметри елементів, система самодіагностики і коди помилок. Учасники семінару мали можливість поспілкуватися та поділитися досвідом роботи, а також отримали цінну інформацію щодо нюансів монтажу та особливостям роботи обладнання при різних температурних режимах, обговорили тонкощі налаштувань та інші важливі питання. Після чого, в практичному класі фахівець продемонстрував обладнання в роботі.

 

Загалом, в процесі навчання учасники семінару отримали необхідні знання і навички, а також дізналися про останні новинки на ринку кліматичної техніки.

Даний семінар справив позитивне враження, викликав живий інтерес і став корисним для всіх. Детальніше про Академію Клімату «ОПТІМ» Ви можете дізнатися на сторінці за цим посиланням.

 


Fatal error: Uncaught exception 'yii\web\HeadersAlreadySentException' with message 'Headers already sent in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 414.' in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php:366 Stack trace: #0 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php(339): yii\web\Response->sendHeaders() #1 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/ErrorHandler.php(135): yii\web\Response->send() #2 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/base/ErrorHandler.php(262): yii\web\ErrorHandler->renderException(Object(yii\base\ErrorException)) #3 [internal function]: yii\base\ErrorHandler->handleFatalError() #4 {main} thrown in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 366