Тренінг "Скрипти продажів. Вхідний дзвінок" для компанії "КОМФОРТ ТА КОМУНІКАЦІЇ"

18-19 грудня 2018 року у Харкові  пройшов тренінг «Скрипти продажів. Вхідний дзвінок» для відділу продажів компанії «КОМФОРТ ТА КОМУНІКАЦІЇ». Учасники тренінгу в процесі навчання напрацювали банк ефективних мовних модулів з кожного етапу продажів.

Завдяки інтерактивному спілкуванню, вправам, теорії та тренінговому навчанню, співробітники компанії відпрацювали навички встановлення контакту і перехоплення ініціативи. А також, отримали інструменти для виявлення потреб та презентації комерційної пропозиції. І, насамкінець, напрацювали скрипти для роботи із запереченнями клієнтів та завершення телефонної розмови.

 

Результат заходу - чітко структуровані знання, оформлені у вигляді алгоритму, що стали надбанням кожного співробітника компанії «КОМФОРТ ТА КОМУНІКАЦІЇ» для ефективного опрацювання вхідних дзвінків. 

Відгук учасника тренінгу:

Все было отлично. Понравилась выкладка материала. Много полезной информации, которую можно реально применять на практике. Совместно разработали скрипты специально под нашу  компанию. 

Сергій, інтернет-маркетолог

Компанія «ОПТІМ» вдячна всім, хто відвідав тренінг. Нам дуже важливі думки кожного з Вас. Сподіваємося, що нові знання допоможуть Вам вирішувати важливі питання легше і з користю для роботи.

Розклад тренінгів і повну інформацію про навчальні заходи Ви можете подивитися на сайті «ОПТІМ» в розділі Академія.