Тренінг "Управління у стилі коучинг" для компанії «АЕРОПЛЮС»

В грудні 2018 року був проведений виїзний тренінг «Управління у стилі коучинг» для менеджерів компанії «Аероплюс». Учасники заходу вивчили практичні методики досягнення значущих цілей, підвищення ефективності планування, мобілізації внутрішнього потенціалу, розвитку необхідних здібностей і навичок, а також опанували передові стратегії отримання результату.

У процесі навчання учасники тренінгу мали змогу позбутися внутрішніх бар'єрів  і переконань, що їх обмежують, а головне - виявити свої сильні сторони! Всі методи були спрямовані головним чином на те, щоб зосередити увагу співробітників на цілеспрямованих діях і спонукати їх робити це, отримуючи задоволення.

В завершенні заходу учасники працювали на зміцнення команди шляхом пошуку цінностей, які об'єднують їх в роботі. 

 

Навчання проходило в мальовничому місці Долинського району Івано-Франківської області, що допомогло кожному співробітнику компанії відпочити, набратися сил і подивитися на свою діяльність "свіжим поглядом".

Короткі відгуки учасників тренінгу:

Дуже вдячний за проведення саме такого тренінгу, за допомогою якого  я особисто відчув, що в нас є команда, яка може підтримувати один одного, доповнювати, допомагати і передавати навики.
Яцуляк Ярослав

Дякую Володимир! Цей тренінг  став для мене великим відкриттям своїх можливостей.  Два дні переживань глибоких емоцій. Цікаві кейси, які хочеться випробувати в інших сферах життя. Щодо аспекту роботи, тренінг відкрив і окреслив справжню ціль і показав можливості її досягнення. Багато цікавої інформації.
Марія Турчин

Даний тренінг справив позитивне враження, викликав жвавий інтерес і став корисним для всіх.

Сподіваємося, що нові знання допоможуть Вам вирішувати важливі питання легше і з користю для роботи!

Розклад тренінгів і повну інформацію з навчальних заходів "ОПТІМ"  Ви можете переглянути  на сайті.


Fatal error: Uncaught exception 'yii\web\HeadersAlreadySentException' with message 'Headers already sent in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 414.' in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php:366 Stack trace: #0 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php(339): yii\web\Response->sendHeaders() #1 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/ErrorHandler.php(135): yii\web\Response->send() #2 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/base/ErrorHandler.php(262): yii\web\ErrorHandler->renderException(Object(yii\base\ErrorException)) #3 [internal function]: yii\base\ErrorHandler->handleFatalError() #4 {main} thrown in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 366