Відеоогляди

Компактні бойлери Röda Aqua INOX U та Silver

Представляємо Вашій увазі дизайнерські пласкі водонагрівачі Röda серій Aqua Inox Silver та

Конденсаційні газові котли Roda Micra KR

Пропонуємо Вашій увазі нові конденсаційні котли від відомого виробника теплотехнічної продукції – компанії Röda. Конденсаційні котли Micra випускаються в двох модифікаціях – двоконтурні моделі 25К та 30К і одноконтурні моделі 25KR та 35KR.
Котли мають закриту камеру згоряння і повне попереднє змішування повітря з паливом та призначені для монтажу з коаксіальними димоходами або з системою роздільних каналів повітря диму.

ТОВ "ТОРГОВА КОМПАНІЯ "ОПТІМ"

Ласкаво просимо на сторінку відеооглядів продукції компанії "ОПТІМ"

Двоконтурні настінні газові котли Röda Micra Duo

Пропонуємо Вашій увазі традиційні газові двоконтурні котли від відомого бренду теплотехнічної продукції - Röda. Модель Micra Duo випускається в двох модифікаціях, з закритою та відкритою камерами згоряння.
Котли з закритою камерою згоряння CS24 та CS30 призначені для монтажу з коаксіальними димоходами. Котли з відкритою камерою згоряння OC24 та OC28 підключаються до існуючих димарів.

Інверторні кондиціонери Leberg Thor UA

Серія інверторних побутових кондиціонерів Leberg THOR-UA – це новинка 2019 року. Ця модель має інтелектуальне інверторне керування, завдяки чому досягаються мінімальні показники енергоспоживання. Сезонний клас енергоефективності в режимі охолодження – А+, в режимі обігріву – А. При цьому Leberg THOR-UA має широкий модельний ряд в потужностях від 2 до 7 кВт та широкий температурний діапазон роботи. Наприклад, обігріватися кондиціонером можна до -15, а охолоджуватися до +43 градусів температури навколишнього повітря.

Більше відео