Calgoni

Calgoni

       Компанія СALGONI утворена в 1973 році, в місті Верчеллі на північному заході Італії. Заснував компанію Феліс Калгоніт - італійський інженер-конструктор. До 1973 року Феліс працював в конструкторському бюро, де і прийняв рішення розвивати свої проекти в сфері опалювального обладнання і вивести їх на ринок.

        Спочатку фабрика СALGONI спеціалізувалася виключно на твердопаливних котлах опалення. Після смерті Феліса Калгоніт 21 вересня 1996 року у віці 63 років, його сини Паоло і Нерайо Калгоніт беруть на себе все управління і займаються розвитком компанії як комплексного постачальника опалювального обладнання не тільки на території Італії, але і у всьому світі. Тому з 1996 року СALGONI розширює продуктову лінійку, для того щоб надати споживачам максимально широкий спектр опалювального обладнання. У 2003 році компанія СALGONI відкриває своє перше закордонне представництво в Бельгії, а після цього в Данії і Канаді.

         Оптимальні рішення в сфері теплового обладнання і висока якість виробництва залишаються основою розвитку СALGONI і сьогодні.