FOMA

FOMA

Італія

Компанія FOMA була заснована в 1956 році Паном Анджело Монтіні в Lumezzane (BS) де перше виробництво литого алюмінію почалося в 1962 році. Виробництво в Pralboino було засновано в 1971 році.

В даний час алюмінієвий завод має площу 131 500 м2, з яких 48000 в закритому приміщенні. Ливарне відділення має 32 машини з лиття алюмінію з виробничою потужністю від 600 тонн до 2500 тонн

Розробка і виробництво пресформ, know-how якого є невід'ємною частиною виробничого процесу, проводиться на заводі в Lumezzane (BS).

У 1989 році почалося виробництво мідних труб на заводі в Bedizzole.

Волочіння мідної труби FOMA в Бедіззоле характеризується своїм безперервним зростанням, постійними інвестиціями, інновацією та застосуванням високих стандартів якості. Компанія, в якій людський фактор і грамотне ставлення до роботи допомагають підносити на перше місце потреби клієнтів.

Дані елементи привели до отримання сертифікації якості відповідно до ISO 9001: 2000.

У FOMA дослідження нових продуктів і найбільш підходящих рішень в поєднанні з міжнародними вимогами дозволяють компанії розширити горизонти поширення своєї продукції за межі Європи.

У 2007 році була створена нова компанія СП в Індії для виготовлення спеціальних прес-форм.


Fatal error: Uncaught exception 'yii\web\HeadersAlreadySentException' with message 'Headers already sent in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 414.' in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php:366 Stack trace: #0 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php(339): yii\web\Response->sendHeaders() #1 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/ErrorHandler.php(135): yii\web\Response->send() #2 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/base/ErrorHandler.php(262): yii\web\ErrorHandler->renderException(Object(yii\base\ErrorException)) #3 [internal function]: yii\base\ErrorHandler->handleFatalError() #4 {main} thrown in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 366