Hitachi

Hitachi

Hitachi - це японський конгломерат, один з найбільших в світі. Заснований в 1910 році в місті Хітаті. В даний час головний офіс компанії знаходиться в Токіо. Назва «Hitachi» дослівно означає «світанок», відображаючи основну філософію компанії - надання допомоги людям і суспільству через технології. Ця філософія допомогла Hitachi стати однією з найбільших корпорацій в світі.

Сьогодні Hitachi - фінансово-промислова група. У складі групи Hitachi знаходиться в загальній складності 1100 компаній, серед яких компанії, які займаються побутовим і промисловим кондиціонуванням.

Однією з цих компаній є заснована у 8 січня 2003 року Qingdao Hisense Hitachi Air Conditioning System Co., Ltd, спільним підприємством масштабного капіталу, інвестованого Hisense Group і Hitachi Air-conditioning. Підприємство успішно поєднує в собі розвиток технологій комерційного кондиціонування, виробництво продукції, маркетинг і якісне обслуговування клієнтів. Компанія також є найбільшою виробничою базою мульти-спліт-систем кондиціонування повітря з інверторним керуванням, яку компанія Hitachi Air Conditioning створила за межами Японії в даний час. Провідні продукти компанії Hisense Hitachi є Set-Free мульти-спліт комерційна система кондиціонування повітря з інверторним керуванням, і SET-FREEmini домашні центральні системи кондиціонування повітря з інверторним керуванням, обидва з яких поєднують найпередовіші технології від Hitachi, і продаються по всьому світу, в тому числі і в самій Японії.