Calgoni

Calgoni

       Компанія СALGONI утворена в 1973 році, в місті Верчеллі на північному заході Італії. Заснував компанію Феліс Калгоніт - італійський інженер-конструктор. До 1973 року Феліс працював в конструкторському бюро, де і прийняв рішення розвивати свої проекти в сфері опалювального обладнання і вивести їх на ринок.

        Спочатку фабрика СALGONI спеціалізувалася виключно на твердопаливних котлах опалення. Після смерті Феліса Калгоніт 21 вересня 1996 року у віці 63 років, його сини Паоло і Нерайо Калгоніт беруть на себе все управління і займаються розвитком компанії як комплексного постачальника опалювального обладнання не тільки на території Італії, але і у всьому світі. Тому з 1996 року СALGONI розширює продуктову лінійку, для того щоб надати споживачам максимально широкий спектр опалювального обладнання. У 2003 році компанія СALGONI відкриває своє перше закордонне представництво в Бельгії, а після цього в Данії і Канаді.

         Оптимальні рішення в сфері теплового обладнання і висока якість виробництва залишаються основою розвитку СALGONI і сьогодні.


Fatal error: Uncaught exception 'yii\web\HeadersAlreadySentException' with message 'Headers already sent in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 414.' in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php:366 Stack trace: #0 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php(339): yii\web\Response->sendHeaders() #1 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/ErrorHandler.php(135): yii\web\Response->send() #2 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/base/ErrorHandler.php(262): yii\web\ErrorHandler->renderException(Object(yii\base\ErrorException)) #3 [internal function]: yii\base\ErrorHandler->handleFatalError() #4 {main} thrown in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 366