Hyundai

Hyundai

   В Україні бренд Hyundai асоціюється в основному з автомобілями, але мало хто знає, що Hyundai Corporation є провідною торговою компанією в Кореї, що надає експортні та імпортні послуги в самих різних продуктах, включаючи морські судна, автомобілі, сталь і хімічну продукцію, електричні системи, поновлювані джерела енергії та побутову техніку. У 2000-х роках Hyundai Corporation займає лідируючі місця по загальному обсягу продажів не тільки в Кореї, але і у всій Азії.
   Основною перевагою будь-якої продукції бренду Hyundai є відмінне поєднання якості і ціни. Незалежно від того автомобіль це або кондиціонер, перед введенням товару в обіг, будь-яка продукція проходить ретельну перевірку на відповідність заявленим технічним характеристикам.


Fatal error: Uncaught exception 'yii\web\HeadersAlreadySentException' with message 'Headers already sent in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 414.' in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php:366 Stack trace: #0 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php(339): yii\web\Response->sendHeaders() #1 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/ErrorHandler.php(135): yii\web\Response->send() #2 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/base/ErrorHandler.php(262): yii\web\ErrorHandler->renderException(Object(yii\base\ErrorException)) #3 [internal function]: yii\base\ErrorHandler->handleFatalError() #4 {main} thrown in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 366