MTA

MTA

«MTA Group» заснована в 1982 році. За минулі 30 років, компанія заслужила репутацію професійного виробника холодильних машин для технологічного охолодження і комфортного кондиціонування, так само систем осушення повітря для технологічних потреб. Сьогодні в компанії працює більше 400 чоловік і 80% вироблюваного устаткування поставляється більш ніж в 60 країн світу. Висока якість продукції підтверджується не тільки сертифікатом Eurovent, а й багаторічним досвідом експлуатації на об'єктах різного призначення.

 Місії і цілі компаній «ОПТИМ» і «МТА Group» ідеально збігаються і доповнюють один одного. Завдяки цьому ми впевнені в довгостроковому і продуктивній співпраці.

Компанія «ОПТИМ» має все необхідне для успішного представлення обладнання «MTA Group» в Україні.

Співробітники ПРОМИСЛОВОГО відділу проведуть презентацію обладнання для Вашого Замовника, нададуть необхідну консультаційну підтримку на етапі проектування.

Фахівці Відділу Технічної Підтримки в найкоротші терміни виконають підбір обладнання, відповідно потребам Клієнта, шеф монтаж і введення обладнання в експлуатацію.

Інженери СЦ ОПТИМ забезпечать професійний гарантійний і післягарантійний супровід.

Ми впевнені, що поєднання якісного обладнання і професійного підходу до продажів, дозволять «MTA Group» і «ОПТИМ» зайняти лідируючі позиції на ринку промислового обладнання України.


Fatal error: Uncaught exception 'yii\web\HeadersAlreadySentException' with message 'Headers already sent in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 414.' in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php:366 Stack trace: #0 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php(339): yii\web\Response->sendHeaders() #1 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/ErrorHandler.php(135): yii\web\Response->send() #2 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/base/ErrorHandler.php(262): yii\web\ErrorHandler->renderException(Object(yii\base\ErrorException)) #3 [internal function]: yii\base\ErrorHandler->handleFatalError() #4 {main} thrown in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 366