MTA

MTA

«MTA Group» заснована в 1982 році. За минулі 30 років, компанія заслужила репутацію професійного виробника холодильних машин для технологічного охолодження і комфортного кондиціонування, так само систем осушення повітря для технологічних потреб. Сьогодні в компанії працює більше 400 чоловік і 80% вироблюваного устаткування поставляється більш ніж в 60 країн світу. Висока якість продукції підтверджується не тільки сертифікатом Eurovent, а й багаторічним досвідом експлуатації на об'єктах різного призначення.

 Місії і цілі компаній «ОПТИМ» і «МТА Group» ідеально збігаються і доповнюють один одного. Завдяки цьому ми впевнені в довгостроковому і продуктивній співпраці.

Компанія «ОПТИМ» має все необхідне для успішного представлення обладнання «MTA Group» в Україні.

Співробітники ПРОМИСЛОВОГО відділу проведуть презентацію обладнання для Вашого Замовника, нададуть необхідну консультаційну підтримку на етапі проектування.

Фахівці Відділу Технічної Підтримки в найкоротші терміни виконають підбір обладнання, відповідно потребам Клієнта, шеф монтаж і введення обладнання в експлуатацію.

Інженери СЦ ОПТИМ забезпечать професійний гарантійний і післягарантійний супровід.

Ми впевнені, що поєднання якісного обладнання і професійного підходу до продажів, дозволять «MTA Group» і «ОПТИМ» зайняти лідируючі позиції на ринку промислового обладнання України.