Neoclima

Neoclima

NEOCLIMA part of the Penpine Group

Кліматичний бренд NEOCLIMA з'явився на ринку СНД в 2007 році, як результат спільної діяльності інвесторів з різних країн світу зі створення високотехнологічного продукту, який за якістю і своїми технічними можливостями перевершував би існуючі аналоги, але не викликав відчуття недоступності.

Концепція бренду знайшла відображення у назві NEOCLIMA. Поєднання «NEO» - новий, інноваційний, «CLIMA» - клімат, атмосфера, яка оточує нас.

Залучаючи провідних виробників, інженерів і дизайнерів, компанія пропонує своїм споживачам колекцію кращої кліматичної техніки. Головним критерієм у виборі Партнера для виробництва завжди було - чітко слідувати принципам безкомпромісної якості. Крім того, за цей час компанії вдалося сконцентрувати величезний інтелектуальний потенціал, виражений в наявності досвідчених управлінців і інженерів з різних країн, авторитетних фахівців в області маркетингу та міжнародних продажів.

Таке поєднання створює по істині сприятливе середовище для виробництва високоякісного, надійного і конкурентного обладнання.

Важлива складова успіху NEOCLIMA - це злагоджена робота команди професіоналів, заснована на чіткому розподілі функцій і постійному обміні інформацією та ідеями. Дослідження, регулярно проводяться нашою компанією, обумовлені прагненням займати лідируючі позиції в галузі, дозволяють нам постійно доповнювати і удосконалювати наш модельний ряд, використовуючи революційні технології в області виробництва, тестування і контролю якості нашої продукції.

Успішний розвиток на ринках СНД дало хороший імпульс для подальшої експансії бренду в інші країни Європи. На початку 2013 року бренд NEOCLIMA став частиною Інвестиційної Групи Penpine LP (Великобританія), яка концентрується на виробництві і дистрибуції різної побутової і кліматичної техніки по всьому світу.

NEOCLIMA продовжує завойовувати нові позиції, стаючи об'єктом переваги споживача, завдяки самому широкому модельному ряду, високій якості продукції та конкурентноспроможною ціною: NEOCLIMA - це високий рівень якості та надійності за розумні гроші!