Ostberg

Ostberg

Офіційним представником компанії Ostberg в Україні є компанія "ОПТИМ"

Шведська компанія Ostberg з 1981 року відома як один з виробників обладнання для систем вентиляції. Широкий спектр продукції Ostberg (від канальних і промислових вентиляторів до припливно-витяжних установок) дозволяє успішно вирішити майже всі сучасні завдання по вентиляції приміщень. Високий рівень якості, в поєднанні з прийнятною ціновою політикою, сприяють популярності вентиляторів ostberg у численних споживачів, проектувальників, будівельних і монтажних організацій.

Ще в 70-х роках Ганс Остберг винайшов перший в світі прямоточний вентилятор для круглих повітроводів з індукційним двигуном, що має зовнішній ротор. Інше революційне відкриття - прямокутний канальний вентилятор - з'явилося кількома роками пізніше. Недорогий, легко встановлюваний вентилятор зробив революцію серед канальних вентиляторів. Штат фірми тоді становив всього три людини, але обсяг виробництва вже досягав 15000 вентиляторів на рік. З першого дня роботи заводу "Ostberg" слова "якість" і "розвиток" стали справжнім девізом для всієї компанії.

Починаючи з початку 80-х Ostberg починає співпрацю із швейцарським виробником електродвигунів MES. До цього дня обладнання Ostberg забезпечено електродвигунами цієї фірми, відомими своєю надійністю. Кінець 80-х виявився для компанії найбільш плідним з точки зору розвитку модельного ряду, за кілька років Ostberg розробив і впровадив у виробництво цілу серію нових вентиляторів: ТКS, ТКК, IRE, IFK.

У 1993 року Ostberg переходить з ручної збірки на автоматизовану, що дозволило збільшити якість продукції на всіх стадіях виробництва. Вентилятори фірми виробляються з компонентів найкращої якості і попередньо, до відвантаження, кожен з них проходить тестування з занесенням результатів в паспорт.

З 1997 компанією Ostberg був здійснений новий виток розширення асортименту, за допомогою запуску лінії з виробництва потужних дахових вентиляторів з типорозмірами ТКК 560, ТКК 1060. Істотно розширюються виробничі площі. У 1999 р компанія Ostberg виводить на ринок нову серію канальних вентиляторів RKC.

У 2000 році фірма розробила дві серії міні-установок для систем вентиляції будівель: серію припливних установок SAU і припливно-витяжних установок HERU. На конкурсі, проведеному шведським урядом, модель HERU посіла перше місце. Крім бездоганних технічних властивостей SAU і HERU володіють невеликими габаритами, що дозволяє розмістити їх над підвісною стелею, а вартість - нижче, ніж на аналогічну продукцію інших виробників.

У 2001 року фірма Ostberg розширила спектр продукції, що виробляється і підготувала до виробництва серію відцентрових вентиляторів у вибухозахищеному виконанні RFTX.

Шведська якість продукції Ostberg, найширший модельний ряд і чудові технічні показники, дозволяють з упевненістю сказати, що фірма заслуговує на велику повагу.


Fatal error: Uncaught exception 'yii\web\HeadersAlreadySentException' with message 'Headers already sent in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 414.' in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php:366 Stack trace: #0 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php(339): yii\web\Response->sendHeaders() #1 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/ErrorHandler.php(135): yii\web\Response->send() #2 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/base/ErrorHandler.php(262): yii\web\ErrorHandler->renderException(Object(yii\base\ErrorException)) #3 [internal function]: yii\base\ErrorHandler->handleFatalError() #4 {main} thrown in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 366